ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
10 Temmuz 2020 - Cuma 09:59
 
Kartepe Gönül Mağazası Bayrama Harız
Kartepe Belediyesi Gönül Bağı Mağazası yepyeni sıfır ürünleriyle kapılarını yeniden açtı. Mağaza içerisinde bulunan kışlık eski sezon ürünler, ihtiyaç sahiplerinin bayramlıklarını alması için özenle hazırlandı.
GÜNDEM Haberi
Kartepe Gönül Mağazası Bayrama Harız

Kartepe Belediyesi sürdürülebilir sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmet vermeye devam ediyor. Dar gelirli ailelere destek sağlamak amacıyla kurulan Gönül Bağı Mağazası Covid-19 tedbirleri kapsamında ara verilen hizmetine yeniden başladı. Gönül Bağı Mazağası’nda kışlık kıyafetler kaldırılarak yerine yazlık sezon giysiler hazırlandı.

 

AİLELERİN YÜZÜ GÜLÜYOR

Kartepe Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde Gönül Bağı Mağazası, Uzunçiftlik Mahallesi eski Kaymakamlık binasında 75 m2 alanda 08.30 -17.30 saatleri arasında 2 personelle hizmet vermeye devam ederken, kendi yaş gruplarına ve zevkine uygun olarak sıfır ürünlerle alışverişlerini yapabilen ailelerin yüzlerini de güldürüyor.

 

ÇOCUK VE YETİŞKİNLERE

Gönül Bağı Mağazasında bulunan tüm giyecekler çocuk ve yetişkinlere yönelik sıfır eşyalardan oluşurken, mağazadan faydalanmak isteyen ihtiyaç sahibi aileler, Kartepe Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'ne başvurarak gerekli evrakları teslim ettikten sonra eksiklerini giderebiliyorlar. Ayakkabıdan, çoraba, gömlekten, pantolana, elbiseye kadar çok geniş yelpazede ürün çeşitliliği bulunan Gönül Bağı Mağazası birbirinden renkli ve kaliteli ürünleriyle gelenleri mutlu ediyor.

 

YENİDEN HİZMET VERMEYE BAŞLANDI

Yenilenen yüzüyle bayrama hazır hale getirilen Gönül Bağı Mağazası’nda inceleme yapan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Gönül Bağı Mağazamız kurulmasından bu yana hemşehrilerimizin gönüllerine dokunmuştur. Çocuklarımızı mutlu etmiştir. Covid-19 salgını nedeniyle hizmetlerine bir süre verdiğimiz Gönül Bağı Mağazamız mesai saatleri içerisinde yenilenen ürünleriyle tekrar hizmet vermeye başlamıştır” açılamasında bulundu

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kartepe, Gönül, Mağazası, Bayrama, Harız,
Yorumlar
Haber Yazılımı