reklam
reklam
Haber
22 Eylül 2020 - Salı 10:59
 
Kartepe'den Ankara'ya Ankara'dan Türkiye'ye KARKAD
Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman'ın desteği ile kurulan Kocaeli'nin resmi, tescilli, ilk kadın kooperatifi KARKAD, Ankara’da düzenlenecek Türkiye Kooperatifler Fuarı’na katılacak.
GÜNDEM Haberi
Kartepe'den Ankara'ya Ankara'dan Türkiye'ye KARKAD

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın destekleri ile kurulan Kocaeli’nin resmi, tescilli ilk kadın kooperatifi Kartepe Kadın Eli Üretim ve İşletme Kooperatifi (KARKAD), 24-27 Eylül tarihleri arasında Ankara ATO Congresium’da yapılacak olan Türkiye Kooperatifler Fuarı’na katılacak.

 

İŞBİRLİKLERİ SAĞLANACAK

Türkiye Kooperatifler Fuarı’nda; kooperatifler ile kooperatifçilikle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının, kooperatifçiliğe destek sağlayan bankalar ile özel sektör ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin, zincir marketler ve önde gelen elektronik ticaret firma yetkililerinin ve tüm iş partnerlerinin buluşmasını sağlayarak kooperatif ürünlerinin tanıtılması ve kooperatiflerin ticari kapasitelerinin artırılması sağlanacak.

 

KARKAD SINIRLARINI AŞIYOR

Kartepe Kadın Eli Üretim ve İşletme Kooperatifi (KARKAD), Ankara Ticaret Odası tarafından düzenlenen Türkiye Kooperatifler Fuarı’nda Kartepe’yi yöresel ürünlerle temsil edecek. KARKAD fuar süresi boyunca Kartepe Mantısı, Kartepe Sarması (tatlı), erişte, reçel çeşitleri, domates sosları, salça, acuka, su böreği, baklava, yaprak sarması gibi ürünlerle dış piyasaya açılacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kartepe'den, Ankara'ya, Ankara'dan, Türkiye'ye, KARKAD, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı