reklam
reklam
Haber
25 Mart 2020 - Çarşamba 14:06
 
Kartepe'de Dezenfekte Çalışmaları Sürüyor
Kartepe Belediyesi ekipleri ilçe genelinde dezenfekte çalışmalarına sağlık ocakları, eczaneler ve bankalarla devam etti.
GÜNDEM Haberi
Kartepe'de Dezenfekte Çalışmaları Sürüyor

Çin’in Wuhan şehrinde ortaya çıkan ve tüm dünyada etkili olan koronavirüsden (Covid-19) dolayı Kartepe Belediyesi ekipleri tarafından başlatılan önlemler aralıksız devam ediyor. Belediye Başkanı Kocaman’ın talimatı ile belediye ekipleri gece-gündüz ilçe genelinde dezenfekte çalışmalarına devam ediyor.

 

TİTİZLİKLE DEZENFEKTE EDİLDİ

Kartepe Belediyesi dezenfekte ekipleri tarafından ilçe genelinde faaliyet gösteren Acısu ASM, Arslanbey ASM, Derbent ASM, Eşme ASM, Köseköy İstasyon ASM, Köseköy Merkez ASM, Maşukiye ASM, Rahmiye ASM, Sarımeşe ASM, Suadiye ASM, Uzunçiftlik 01 Nolu ASM, Uzunçiftlik 02 Nolu ASM ve Uzuntarla ASM titizlikle temizlendi. Ekipler ayrıca eczaneler ve banka şubelerini de dezenfekte etti. 

 

BİRLİKTE ATLATACAĞIZ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Belediye ekiplerimiz tarafından tüm Sağlık Ocakları, eczaneler ve banka şubeleri toplumsal alanlarda koronavirüse karşı dezenfekte çalışmalarımız rutin olarak devam ediyor. Kişisel ve toplumsal gerekli önlemleri alıp panik yapmadan mücadele ederek bu süreci birlikte atlatacağız. Kartepeli hemşehrilerimiz mecbur olmadıkça evlerinden çıkmasınlar” açıklamasında bulundu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kartepe'de, Dezenfekte, Çalışmaları, Sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı