reklam
reklam
reklam
Haber
10 Nisan 2020 - Cuma 13:48
 
Kartepe Belediyesi Tedbirli Davranmaya Devam Ediyor
Kartepe Belediyesinde Covid-19 önlemleri kapsamında belediye hizmet binası girişlerinde belediye personeli ve vatandaşların girişleri sırasında ateşleri ölçülmeye başlandı.
GÜNDEM Haberi
Kartepe Belediyesi Tedbirli Davranmaya Devam Ediyor

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Covid-19) önlemleri kapsamında Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın talimatı ile önlemler genişletilerek devam ediyor. Belediye Başkanı Kocaman’ın talimatı ile belediye hizmet binasına girişlerde vatandaşların ve belediye personelinin ateşleri ölçülmeye başlandı.

 

EKİPLER ARALIKSIZ ÇALIŞIYOR

Kartepe Belediyesi ekipleri ilçe genelinde dezenfekten çalışmalarına aralıksız devam ederken, ilçe genelinde mahalle, cadde ve sokaklar başta olmak üzere her yerde basınçlı su ve dezenfekten ile gece-gündüz koronavirüs önlemlerine devam ediliyor.

 

ATEŞ ÖLÇÜMÜ YAPILIYOR

Koronavirüse karşı önlemler kapsamında İçişleri Bakanlığı’nın genelgeleri Kartepe genelinde titizlikle uygulanırken, Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın talimatı ile belediye hizmet binasının giriş ve çıkışlarında düzenleme yapıldı. Belediye hizmet binasının girişinde vatandaşlar ve belediye personeli temassız ölçüm cihazı ile ateşi ölçülüyor. Ateşi 38 derecenin üstünde olanlar hastanelere yönlendirilirken, ateş ölçümünün ardından ellerini dezenfekte eden vatandaş ve belediye personeli binaya giriş yapabiliyor.   

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kartepe, Belediyesi, Tedbirli, Davranmaya, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı