reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
09 Ağustos 2019 - Cuma 16:47
 
Karcan Çocuk Dergisi'nin 4'üncü Sayısı Çıktı
Kartepe Belediyesi Bilgi Evleri eğitmenleri tarafından, çocuklara yönelik hazırlanan Karcan Çocuk Dergisi’nin yeni sayısı “vatanseverlik” temasıyla yola çıktı.
GÜNDEM Haberi
Karcan Çocuk Dergisi'nin 4'üncü Sayısı Çıktı

Kartepeli çocuklara ev ve okuldan sonra üçüncü bir eğitim noktası olarak rahat ders çalışma ve kişisel gelişim imkânı sunan Bilgi Evleri öğrencileri eğitmenleriyle birlikte, merakla ve ilgiyle takip edilen, Karcan Çocuk Dergisi’nin 4. sayısını hazırladı.

 

ÇOCUK DERGİSİ DAĞITIMA HAZIR

İlçe genelindeki ilköğretim çağındaki öğrencilere hitap eden Karcan Çocuk Dergisi 48 sayfadan oluşuyor. Çocukların eğitim ve yaş seviyelerine uygun olarak, Kartepe Belediyesi Bilgi Evleri üyeleri tarafından hazırlanan Karcan çocuk Dergisi çocukların kendi çalışmalarının yer aldığı özgüvenlerinin yazılı ve görsel ifadelerine, kişisel gelişimlerine katkı sağlanıyor.

 

ZENGİN İÇERİK

Kartepe Belediyesi Karcan Çocuk Dergisi’nin içeriğinde; Peygamberin Yolunda, Fotoşok, Büyüyünce Ben, Akıl Oyunu, Geri Dönüşüm Atölyesi, Velilerden Başkana Mesaj, Anne Çocuk Saati, İcat Atölyesi, Bilmeceler – Sudoku, Yaz Spor Okulları, Gelişim Akademisi, Deney Atölyesi, Büyümüşte Şef Olmuş, Çağrışım Oyunu Matematik, Bizden Haberler, Sağlıklı Beslen, Güvenli İnternet, My Summer Holiday, Çocuk Mehteran Takımı, Oryantiring, İyilik Kumbarası, Çanakkale’de Bir Ahmet sayfalarından oluşan zengin bir içeriği ile çocuklara neşeli dakikalar yaşatacak. Karcan çocuk dergisini tüm çocuklar Bilgi Evlerinden ücretsiz olarak temin edebilirler.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karcan, Çocuk, Dergisi'nin, 4'üncü, Sayısı, Çıktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı