reklam
reklam
reklam
Haber
19 Ekim 2019 - Cumartesi 11:37
 
Karaosmanoğlu Bahçeli'ye Teşekkür Etti
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’yü makamında ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Karaosmanoğlu Bahçeli'ye Teşekkür Etti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aydın Ünlü’yü makamında ziyaret etti. Ziyarette ilk olarak konuşan Karaosmanoğlu, “  Barış Pınarı Harekatı ile ülkemizde tabii çok güzel bir milli birlik ve beraberlik ruhu yeniden güçlendi. Bundan dolayı ben bir vatandaş olarak mutluluk duydum, sevinç duydum, gurur duydum ve bu harekata destek veren siyasi partileri ziyaret etme isteği geldi içimden. Dün başladım ve ilk olarak AK Parti, Yeniden Refah Partisi, Milliyetçi Harekat Partisi, İYİ Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Demokratik Sol Parti ve Büyük Birlik Partisi’ni ziyaret ettim. Kısacası destek veren bütün siyasi partileri ziyaret ettim. Kendilerine teşekkür ettik,  birliğimizi ve kardeşliğimiz ne kadar diri tutarsak o kadar huzurlu oluruz. Birlik çok önemlidir ve  Türkiye’nin buna her zaman ihtiyacı vardır.” dedi.

 

BİR VATANDAŞ OLARAK TEŞEKKÜR EDİYORUM


Devlet Bahçeli’ye teşekkür eden Karaosmanoğlu; “Milliyetçi Harekat Partisi bu harekata amasız, fakatsız bir destek verdi. Başkanımızı dün ziyaret edecektik ama dün cenazeye gittiği için bugün ziyaret edebildik. Başta Genel Başkan olmak üzere buna destek veren il başkanımıza, milletvekillerimize bir vatandaş olarak teşekkür etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.  

 

ANLAMLI ZİYARET İÇİN TEŞEKKÜRLER


Karaosmanoğlu’nun ardından konuşan Ünlü, “Bizde Milliyetçi Harekat Partisi olarak başkanımızın yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkür ediyoruz. Konusu çok anlam ifade ediyor, konusu Barış Pınarı Harekatı’na destek veren siyasi partilerdir. Anlam ifade eden bu ziyaretten dolayı teşekkür ediyoruz. Barış Pınarı Harekatı Türk ordusunun dünyaya vermiş olduğu bir mesajdır, bir başarıdır. Bu başarı cumhurbaşkanımızın başarısıdır, destek veren siyasi partilerin başarısıdır. Başkanımızın böyle anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdiği için tekrardan teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karaosmanoğlu, Bahçeli'ye, Teşekkür, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı