reklam
reklam
reklam
Haber
04 Temmuz 2020 - Cumartesi 12:46
 
Karamürsel Gazozu Kız Çocukları İçin Geri Döndü
4 Temmuz Karamürsel'in kurtuluş günü için Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım özel bir lansman düzenleyerek Karamürsel Gazozunu tanıttı. Yıldırım, düzenlediği lansman da alınacak her gazozun kız çocuklarına yardım kampanyası olarak aktarılacağını açıkladı.
GÜNDEM Haberi
Karamürsel Gazozu Kız Çocukları İçin Geri Döndü

4 Temmuz Karamürsel'in kurtuluş günü için Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım özel bir lansman düzenleyerek Karamürsel Gazozunu tanıttı. Lansmana Ak Parti Kocaeli Milletvekillerinden  İlyas Şeker,  Cemil Yaman, Emine Zeybek, katıldı. 

 


KARAMÜRSEL'İN KURTULUŞU

 

Lansmanda açıklama yapan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım;  "4 Temmuz Karamürsel'in kurtuluşu, bugünü bize yaşatan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e çok teşekkür ediyoruz. Biliyoruz ki bizim ülkemizde bir sürü hain var ve biz bunlara karşı her zaman gereken savaşı vereceğiz. Bugün burada bulunmanızın nedeni geçmişte olan ve bugün tamamen belediyemizin imkanları ile tekrardan bu değeri ortaya çıkaracağız. Bize soruyorlar bunun fabrikası nerede diye ama biz emin olun ki onu da yapacağız. Yeni bir ürünle yola çıkarıyoruz ve bu ürün Karamürsel'in markası olacak."

 

GELECEĞİN ANNELERİNE DESTEK

 

"Genç girişimcilerimizin ortaya koyduğu insanların hijyenine yardım ettiği. Koronavirüs sürecinde vatandaşa yardım ettiği bir cihazın lansmanı daha önceden yapmıştık ve şimdide Karamürsel gazozunu tanıtıyoruz. Bu yaptığımız proje de ise asıl meselesi bu yaptığımız yeni hizmetin tüm gelirini kız çocuklarımıza aktaracağız ve geleceğin annelerine destek olacağız. Karamürsel'de Karamürsel gazozu içeceğiz dedirtecegiz. Ben bazen bir şey söylediğim zaman bana çok iddialısınız diyorlar ama bir gün herkes Karamürsel gazozunu içecek"dedi.

 

SOSYAL MEDYAYA DİKKAT ÇEKTİ

 

Hazinesi ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın eşi için sosyal medyada yapılan hakaretler için de açıklama yapan Yıldırım; "Günümüz medyası çok fena bir hala geldi. Bu sosyal medyayı doğru kullanmamız lazım. Karamürsel'de sosyal medyayı kullanan arkadaşların daha da dikkat etmesi gerekir." ifadelerine yer verdi.

 

MECLİSTE TANITACAĞIM 

 

AK Parti Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek ise yaptığı açıklamada; " Bugün Karamürsel'in kurtuluşu ve gazozu tanıtmak için buradayız ama biz asıl amacını şimdi öğrendik. Bir söz vardır ya zehir olsa içerim diye ama ben artık bunu kendi içeceğim olarak ve bunu mecliste tanıtacağım."

 

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman 50 koli gazoz alarak mecliste tanıtacağını açıkladı.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karamürsel, Gazozu, Kız, Çocukları, İçin, Geri, Döndü,
Yorumlar
Haber Yazılımı