reklam
reklam
reklam
Haber
07 Şubat 2020 - Cuma 21:28
 
Kar Yağışı Kenti Beyaza Bürüdü
Kocaeli’ye beklenen kar sonunda yağdı. Akşam saatlerinde etkili olan kar yağışı kentin tüm kesimlerini etkisi altına aldı.
GÜNDEM Haberi
Kar Yağışı Kenti Beyaza Bürüdü

Meteoroloji Bölge Müdürlüğü’nün hafta başından itibaren Kocaeli için aktardığı veriler sonucunda beklenen Kar İzmit merkezi dahil olmak üzere kentin tamamında etkisini gösterdi.  Akşam saatlerinde etkisini arttıran kar kentin her yanını beyaza bürüdü.

Kar yağışı 8 Şubat Cumartesi gece geç saatlere kadar etkisini yoğun bir şekilde sürdürürken gün içerisinde hava sıcaklığı sıfırın altına kadar düşecek. Hava sıcaklığı en düşük -1, en yüksek 2 derece olarak tahmin ediliyor. 

9 Şubat Pazar günü ise parçalı bulutlu bir havanın etkisini göstereceği kentimizde sıcaklıklar en düşük -2, en yüksek 3 derece olarak hissedilmesi bekleniyor. 

10 Şubat Pazartesi   günü ise yine bulutlu bir hava beklenirken sıcaklıklar en düşük -3 en yüksek 6 derece olarak tahmin ediliyor. 

11 Şubat Salı günü ise yağmur yağışı etkili olacak. Yağmur ile birlikte hava sıcaklığı en düşük 3 derece en yükse 8 derece hissedilmesi bekleniyor. 

Hafta ortasında 12 Şubat Çarşamba günü ise yağmur yağışı devam ederken sıcaklık en düşük 5, en yüksek 11 derece olarak tahmin ediliyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kar, Yağışı, Kenti, Beyaza, Bürüdü,
Yorumlar
Haber Yazılımı