reklam
reklam
reklam
Haber
19 Temmuz 2019 - Cuma 11:52
 
Kandıra Plajlarına Ziyaretçi Akını
Kandıra plajları yerli ve turistlerin ziyaretleriyle dolup taşmaya devam ediyor. Tatilciler denizde yüzüp, kumsalda güneşleniyor.
GÜNDEM Haberi
Kandıra Plajlarına Ziyaretçi Akını

Güneşli havayı fırsat bilenler Kandıra plajlarına akın ediyor. Kerpe, Kefken, Sarısu, Cebeci ve Kovanağzı plajları başta olmak üzere sahiller doldu. Yazlık evlerine gelenler, otel, pansiyon ve kamp alanlarında konaklayanlar ile günübirlik tatilcilerin gelmesiyle plajlarda havlu serecek yer kalmadı. Karadeniz’in serin sularında yüzenler kumsalda güneşlenmenin keyfini çıkarıyor.

ESNAF MUTLU

Kandıra’daki esnaf plajların kalabalık olmasından memnun olduklarını ifade etti. İzne çıkan herkesi ve günübirlikçileri Kandıra sahillerinde 5 mavi bayraklı plajlara davet ediyorlar. Büyükşehir Belediyesi ve Kandıra Belediyesi’nin temizliğe fazlasıyla önem verdiklerini belirterek vatandaşlarda çevrey korumaları konusunda da özenli davranmalarını istediler.

VATANDAŞIN GÖZDESİ KANDIRA

İlk defa Kandıraya geldiklerini belirten aileler ve yıllardır vazgeçmeyenlerle kKandıra sahilleri tatilcilerin gözdesi oldu. Temiz ortamın ve denizin tadını çıkaran tatilciler eskiden gölge alnları olmadığı ve artık daha keyifle geldiklerini belirttiler. Aile ile birlikte rahatça tatil yapılabileceğini belirten tatilciler özellikle Kerpe sahillerinden vazgeçmiyor. Yürüyüş yollarının değiştiğinden memnuniyetini dile getiren tatilciler Kocaelilerin her türlü güzelliği hakettiğini belirttiler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kandıra, Plajlarına, Ziyaretçi, Akını,
Yorumlar
Haber Yazılımı