ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
22 Ocak 2021 - Cuma 11:01
 
Kan donduran olayda yeni detaylar
Yeni doğan bebeğini gözünü kırpmadan bozağını keserek bıçaklayan anne Merve T., tutuklanmıştı ama kan donduran olaydan yeni bir detay geldi. Anne Merve T’nin hamile olduğunu bebeğini doğurduğu ana kadar herkesten gizlediği ve kendisine “Hamile misin?" diye sorulduğunda “Hamile değilim” dediği öğrenildi.
GÜNDEM Haberi
Kan donduran olayda yeni detaylar

Geçtiğimiz gün İzmit Yenişehir mahallesinde Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Kalemcioğlu sokaktaki bir evde yaşanmıştı olay. Merve T.,’nin eşi Hakan T., eşinin banyoda uzun süre kalması üzerine eşini kontrol etmek istedi ve banyoya yöneldi. Hakan T., banyonun kapısını açınca eşi Merve T.,’yi baygın bir şekilde yatarken yerde gördü ve eşinin yanında kanlar içerisinde bir bebek vardı. Harun T., hemen sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık ekipleri eve geldiklerinde kanlar içerisinde kalan bebeğin öldüğünü belirledi ve Merve T.,’yi hastaneye kaldırdı.

 

Harun T.'nin olay sonrası harekete geçen polis ekiplerine verdiği ifadesinde eşinin hamile olduğunu bile bilmediği öğrenildi. Şaşırtan ifadeden sonra yeni bir detay daha geldi. Merve T.’yi tanıyanların kilo alması üzerine “hamile misin?” diye sorduklarında sürekli olarak olmadığını, hatta bazen sinirlendiğini belirtti.

 

Olay sonrası çok yorum geldi, 3 kız annesi olan Merve T.’nin yeni doğan bebeğini öldürmesi herkesi şaşırttı.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kan, donduran, olayda, yeni, detaylar,
Yorumlar
Haber Yazılımı