reklam
reklam
reklam
Haber
12 Kasım 2019 - Salı 12:00
 
Kadırga Yolu Soğuk Asfalt İle Kaplandı
Derince’de Taşköprü yoluna alternatif olarak kullanılan ve bölgede ulaşımı kolaylaştıracak 2 bin 800 metre uzunluğundaki Kadırga Yolu soğuk asfalt ile kaplandı.
GÜNDEM Haberi
Kadırga Yolu Soğuk Asfalt İle Kaplandı

Hummalı Çalışmalar

İlçe halkının özellikle altyapı ve üstyapı düzenlemeleri ile ilgili talepleri doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Derince Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ilçede ihtiyaç duyulan noktalarda asfaltlama çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor. Derinceli vatandaşlardan gelen talepleri değerlendiren ekipler, yaptıkları tespitlerin ardından sıcak asfaltla bozulan yolları tamir ediyor.

 

Alternatif Güzergah

Bazı noktalarda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile birlikte ortak çalışmalara imza atan Derince Belediyesi ekipleri, bu kapsamda Taşköprü yoluna alternatif olarak kullanılacak 2 bin 800 metre uzunluğundaki Kadırga Yolu’nu yaklaşık 400 ton mıcır ve 45 ton asfalt emülsiyon kullanarak soğuk asfalt ile kapladı. Bölgede Kadırga Mesire Alanı ve Kurban Bayramı sürecinde kurulan Kurban Pazarı’na ulaşımı kolaylaştıran Kadırga Yolu, hızlı ve yeni bir alternatif ulaşım yolu olarak hizmete sunuldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: kocaeli, derince, belediye, kadırga, yolu, asfalt, yeni, güzergah, haber
Yorumlar
Haber Yazılımı