reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
17 Ekim 2019 - Perşembe 10:06
 
İZGAZ'dan O Cinayetle İlgili Açıklama
Dün İzmit'te eski koca dehşeti yaşandı. Devir işlemleri için eski kocasının da olması gerektiğini belirten İZGAZ cinayetten sonra bir açıklama yaptı.
GÜNDEM Haberi
İZGAZ'dan O Cinayetle İlgili Açıklama

İzmitte yaşanan eski koca dehşeti İZGAZ şubesinde meydana geldi. Ayşe Acar, evinin abonelik işlemlerini yapmak için İZGAZ binasına gitti. İZGAZ yetkilileri daha önceden devir işlemleri için Ayşe Acar'ın eski kocasınında olması gerektiğini belirtmiş.  İZGAZ binasına giren Ayşe Acar aboneliği için sıra beklerken  44 yaşındaki Kerem Tuğral, 3 ay önce boşandığı eşini herkesin içinde silahla ateş ederek vurdu. Kurşunun isabet ettiği kadın hayatını kaybetti.

 

Olayın ardından İZGAZ'ın içerisinde görevli olan güvenlik görevlisi şahısın üzerine atlayıp etkisiz hale getirerek polis ekiplerine haber verdi.

 

“KADIN CİNAYETLERİ SON BULSUN”

 

Dün yaşanan cinayetten sonra İZGAZ açıklama yaptı. İZGAZ; “16 Ekim 2019 sabahı saat 10.30’da Şirketimizin İzmit Müşteri Hizmetleri ofisinde bir müşteri tarafından bir diğer müşteriye yönelik silahlı bir saldırı gerçekleşmiştir. Saldırıya uğrayan kadın müşterimiz maalesef olay yerinde hayatını kaybetmiştir. Bu elim olayla ilgili üzüntülerimizi kamuoyu ile paylaşıyor ve Türkiye’de son dönemlerde artan Kadın Cinayetlerinin Son Bulmasını diliyoruz.” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İZGAZ'dan, O, Cinayetle, İlgili, Açıklama,
Yorumlar
Haber Yazılımı