reklam
Haber
19 Ekim 2020 - Pazartesi 10:42
 
İzgaz'da Bütün İşlemler İnternetten Yapılıyor
İZGAZ Online İşlemler, Yenilikler ve İlave Tedbirlerle hizmetlerini çeşitlendirdi...
GÜNDEM Haberi
İzgaz'da Bütün İşlemler İnternetten Yapılıyor

İZGAZ, COVİD-19 pandemi önlemleri kapsamında, hem mevcut abonelerinin işlemlerini, hem de yeni abonelik işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla, online hizmetlerini ve dijital imkanlarını geliştirmeye devam ediyor.

 

 

Pandemiyle mücadelede en önemli faktörlerden birinin, hayatın her alanında fiziksel teması en aza indirmek olduğunun bilinciyle hareket eden İZGAZ, abonelerin ve çalışanların risk seviyesini azaltmayı hedefleyerek, 2020’de dijitalleşmeye hız verdi ve abonelerin bizzat Müşteri Hizmet Merkezleri’ne gitmesini gerektiren tüm işlemlerde, online kanalların kullanılmasını sağladı.

 

 

Müşteri Hizmet Merkezleri’nden yapılan işlemlerin yanı sıra, 444 33 41 numaralı Çağrı Merkezi üzerinden yapılabilen işlem çeşitliliği de arttırılarak, abonelerin bilgi güncellemelerini ve sözleşme fesih işlemlerini de telefonla yapmalarının önü açıldı.

 

 

 

İZGAZ ONLINE BAĞLANTI’DAN HER 100. KİŞİYE KOMBİ HEDİYE

 

 

Ayrıca İZGAZ, tüm bu dijital imkanların teşvik edilmesi ve daha çok abonenin online hizmetlerle tanışması için Bağlantı, Otomatik Ödeme ve Sosyal Medya başlıklarında üç yeni kampanya başlattı.

 

 

İZGAZ’dan yapılan açıklamada, kampanya şartları ile sınırlı olmak üzere, yıl sonuna kadar; Bağlantı Anlaşması başvurusunu www.izgaz.com.tr üzerinden online olarak yapan her 100. aboneye kombi hediye edileceği belirtildi.

 

 

Aboneler; kampanya şartlarını, diğer kampanyaları ve İZGAZ’ın tüm resmi haberlerini en güvenilir şekilde www.izgaz.com.tr ve İZGAZ’ın sosyal medya hesaplarından takip edebilecekler.

 

 

 

İZGAZ ONLINE İŞLEMLER MENÜSÜ’NDEN NELER YAPILABİLİYOR?

 

 

İşlem Yapılan Uygulamalar:

 

Online Abonelik Başvurusu (e-Devlet’e yönlendirilmektedir.)

Online Hat ve Kutu Talep Başvurusu

Online Bağlantı Anlaşması Başvurusu

Evden Taşınıyorum (Abonelik kapama, websitesi üzerinden, e-Devlet üzerinden ve 444 33 41’den)

Gaz Açım Randevu Saati Sorgulama

Cihaz Açım Randevu Talebi

Online Bilgi Güncelleme Formu

Endeks Bildirimi

Öneri Şikayet Formu

 

Bilgi Alınan Uygulamalar:

 

Fatura Sorgulama

Geçmiş Dönem Faturalar

Tahmini Fatura Hesaplama

Okuma Günü Sorgulama

Tüketim Analizi

Otomatik Ödeme Sorgulama

Tesisat No Sorgulama

 

 

 

İZGAZ MÜŞTERİ HİZMET MERKEZLERİNE İLAVE TEDBİR: HES KODU UYGULAMASI

 

 

Artan COVİD-19 vakalarına istinaden alınan tedbirler kapsamında 05.10.2020 tarihinden itibaren, diğer bir çok kurum ve kuruluşta olduğu gibi İZGAZ Müşteri Hizmet Merkezleri’ne girişte de HES (Hayat Eve Sığar) kodu kontrolü uygulaması başladı.

 

 

İZGAZ Ticari Genel Müdür Yardımcısı İlke DÜZYOL, Müşteri Hizmet Merkezleri’nde, kapalı alan büyüklüğüyle orantılı sınırlı sayıda müşteri kabulü, temassız termometreler ile vücut ısısı kontrolü, temassız POS cihazları, sosyal mesafeyi koruyacak önlemler pandemi sürecinin başından beri titizlikle uygulandığını belirtti.

 

 

İZGAZ, bu uygulamalara HES kodu sorgusunu da ekleyerek, Müşteri Hizmet Merkezleri’ni kullanan her abonenin sağlığını en üst seviyede gözetmeyi, virüsün bulaşma riskini en aza indirmeyi hedefliyor.

 

 

İZGAZ Ticari Genel Müdür Yardımcısı İlke DÜZYOL, tüm bu önlemlerin abonelerin ve çalışanların sağlığını korumak için alındığını belirtti.

 

 

İZGAZ SİZE CEP TELEFONU KADAR YAKIN

 

 

 

İZGAZ Ticari Genel Müdür Yardımcısı İlke DÜZYOL, abonelerimizin ve yeni abone olmak isteyen herkesin, ister cep telefonları ile ister bilgisayarlarından, online.izgaz.com.tr adresinden bütün abonelik ile ilgili işlemlerini sıra beklemeden ve güvenle gerçekleştirebileceğini vurguladı.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İzgaz'da, Bütün, İşlemler, İnternetten, Yapılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı