reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
16 Şubat 2020 - Pazar 17:08
 
İyi Parti Körfez'de Olaylı Kongre
İyi Parti Körfez ilçe kongresi gerçekleştirildi ama kavga gürültünün eksik olmadığı bir kongre yaşandı. Bir adayın çekilmesiyle kongre iki adaylı olarak devam etti. Kongrede listeyi çaldıran İyi Partililer basın emekçisi arkadaşımız muhabir Serhat Güneş’i görüntü almak isterken yaka paça dışarı çıkardı.
SİYASET Haberi
İyi Parti Körfez'de Olaylı Kongre

Tütünçiftlik Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kongrede Cahit Sürüm, Ahmet Yücel Şanlı yarıştı. Hüseyin Rahmi Şenöz’de adaydı ama Cahit Sürüm lehine adaylıktan çekileceğini söz alarak paylaştı.

Garip olayların yaşandığı kongrede gergin hava bir türlü dağılmadı. Bu gerginliğin verdiği dikkatsizlik anında ise listelerin çalındığı iddası ortalığı karıştırdı. Yaşanan gerginlikte genç basın emekçisi Serhat Güneş’te nasibini aldı. Yaşananları görüntüleyen Güneş’i hedef alan İyi Partililer dozajı biraz kaçırdı.  Genç muhabiri itikleyerek dışarı çıkarmaya çabaladı.

Mevcut başkan Cahit Sürüm’ün konuşmasından sonra sahneye çıkan Şevki Dinç isimli partili divana ilerleyerek söz hakkı istedi. Divan Dinç’e söz hakkı vermeyince itiraz eden partili Şevki Dinç, koluna giren diğer partililer tarafından sahneden indirildi.  Divan Başkanı Nusret Acur’un beyefendiyi dışarı çıkarın ifadeleri ise Şevki Dinç’i daha da kızdırdı. Yaşanan arbede esnasında partiliyi İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan yatıştırdı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İyi, Parti, Körfez'de, Olaylı, Kongre,
Yorumlar
Haber Yazılımı