reklam
reklam
Haber
14 Mayıs 2019 - Salı 10:26
 
İyi Parti'den Kalabalık İftar
İyi Parti Kocaeli İl Teşkilatı il binası önünde açık hava iftarı düzenledi. İYİ Parti Kocaeli iftarına iki bin kişi katıldı.
GÜNDEM Haberi
İyi Parti'den Kalabalık İftar

İYİ Parti Teşkilatı, il binası önünde Ramazan ayının sekizinci gününde iki bin kişilik iftar sofrası kurdu. İYİ Parti Kocaeli İl Teşkilatı, parti binası önüne kurduğu iftar sofrası ile İzmitlileri buluşturdu.

İyi Parti’nin il binası önünde düzenlediği, İl Başkanı Şanbaz Yıldız ve il yöneticilerinin ev sahipliğindeki iftar programına Genel Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu’da gelecekti. Ancak Ağıralioğlu’nun iftar programına katılması iptal oldu. İl binası önünde düzenlenen bu dev iftara CHP’liler de ilgi gösterdi. Programa CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız ve belediye meclis üyeleri ile çok sayıda İyi Parti teşkilat mensubu katıldı.

İYİ Parti verdiği ilk iftar yemeğinde sınıfta kaldı. Katılım yoğun olduğu için bazı partililere iftariyelik yetişmedi. Derince teşkilatına mensup partililer oruçlarını ezan okunduktan sonra açabildi. İftariyeliklerin etrafı oldukça kalabalıktı. Düzensiz dağıtım sebebiyle çoğu partili su ve pide ile oruç açıp alandan ayrıldı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İyi, Parti'den, Kalabalık, İftar,
Yorumlar
Haber Yazılımı