reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
02 Kasım 2019 - Cumartesi 14:05
 
İstasyon Caddesi'nde Aydınlatma Çalışmaları Başladı
Derince'nin en eski mahalleleri arasında yer alan Deniz Mahallesi'nde yapılan dekoratif aydınlatma çalışmaları ile İstasyon Caddesi ışıl ışıl bir görünüme kavuşuyor
GÜNDEM Haberi
İstasyon Caddesi'nde Aydınlatma Çalışmaları Başladı

Kent Estetiği Düzenlemeleri

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bir yandan vatandaşlara söz verdiği 41 projeyi bir bir halkın hizmetine sunarken diğer taraftan altyapı ve üstyapı düzenlemelerini hızla çözüme kavuşturuyor. İlçe genelinde yoğun bir şekilde devam eden çalışmaların yanı sıra kent estetiğine değer katan düzenlemeler de devam ediyor. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bu kapsamda Deniz Mahallesi İstasyon Caddesi sakinleri ile bir araya gelerek bölgede aydınlatma çalışmalarının yapılacağını vurgulamıştı.

 

Enerji Tasarrufu Sağlanacak

Başkan Aygün’ün söz verdiği dekoratif aydınlatma çalışması Deniz Mahallesi İstasyon Caddesi’nde başladı. 250 metre uzunluğundaki caddede ilk etapta aydınlatma amaçlı yer altı kablo hattı çekildi. Sonrasında 12 adet dekarotif aydınlatma direği ve 2 adet cadde taglerinin yerleştirildiği caddede, son düzenlemeler ise devam ediyor. Aydınlatma direklerine dekoratif motifler ve logoların da yerleştirilmesiyle çalışmalar tamamlanacak. Caddenin adeta siluetini değiştiren aydınlatma çalışması ile aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlanacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: derince, derince belediyesi, derince belediye başkanı, zeki aygün, aydınlatma
Yorumlar
Haber Yazılımı