reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
08 Temmuz 2019 - Pazartesi 10:28
 
İsmail Baran'dan Türkkan'a Flaş 9 Milyon Cevabı
İYİ Parti Grup Başkan Vekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Körfez Belediyesi eski Başkanı AKP'li İsmail Baran’ın 2018 yılı içerisinde temsili ağırlamaya 9 milyon TL harcadığını dile getirdi. Bu iddialara İsmail Baran'dan sert yanıt geldi.
GÜNDEM Haberi
İsmail Baran'dan Türkkan'a Flaş 9 Milyon Cevabı

İYİ Parti Grup Başkan Vekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Körfez Belediyesi eski Başkanı AKP'li İsmail Baran’ın 2018 yılı içerisinde temsili ağırlamaya 9 milyon TL harcadığını dile getirdi. Bu iddialara İsmail Baran'dan sert yanıt geldi.

"İFTİRACI LÜTFÜ'YE CEVAPTIR"

İsmail Baran açıklamalarında şunları belirtti, "İftiracı Lütfü ’yecevaptır  Kendilerine HDP li vekilin meclis te hâd bildirmelerine cevap veremeyen Lütfü Türkkan meclis siyaseti yerine geçmiş dönem  Kocaeli / Körfez Belediye Başkanı olan şahsıma 2018 yılı Körfez Belediye bütçesinden temsili ağırlama gideri olarak 9 milyon harcamış, ne yediniz kime yedirdiniz iftirasına istinaden açıklama hakkı doğmuştur."

"Bu yalan ve iftira söylemlerini Lütfü Türkkan nerden ve kimden edindi ise  ispatlamaya davet ettiğimi aksi taktirde müfteri olacağını  bilinmesini isterim. Söylemlerle değil belgeler ile konuşmak bir milletvekiline yakışacak davranıştır, devlet adabı bunu gerektirir."

 

MESNETSİZ SÖYLEM

"Söz konusu 9 milyon eski para ile (9 trilyon) temsili ağırlama bütçesinin olmadığı gerçek temsili ağırlama bütçesinin bahsedilen paranın 6 sına anca tekabül ettiğinin bilinmesini bundan sonra boş ve mesnetsiz söylemler yerine  belge ile konuşmasını bir siyasetçi olarak tavsiye ederim."

Kaynak: Editör:
Etiketler: İsmail, Baran'dan, Türkkan'a, Flaş, 9, Milyon, Cevabı,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı