reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
18 Ocak 2020 - Cumartesi 09:39
 
İmar Koordinasyon Toplantısı Derince'de Yapıldı
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde her ay farklı bir ilçede düzenlenen İmar Koordinasyon Toplantısı bu ay Derince Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşti
GÜNDEM Haberi
İmar Koordinasyon Toplantısı Derince'de Yapıldı

Rutin olarak her ay farklı bir ilçede düzenlenen Büyükşehir Belediyesi ve 12 ilçe belediyesinin başkan yardımcıları, imar ve şehircilik ile yapı kontrol müdürlerinin katıldığı İmar Koordinasyon Toplantısı, bu ay Derince Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşti. Yelken Kafe Restaurant’ta gerçekleşen toplantıya başta Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün olmak üzere Derince Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Pala, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Osman Günler ve ilçe belediyelerinden başkan yardımcıları, ilgili müdürler ve teknik personel katıldı.

 

Kent genelinde yapılan çalışmaların değerlendirildiği toplantıya katılanlara ‘hoş geldiniz’ diyen Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bu toplantıların kentin geleceğine yönelik alınan kararlarda yol gösterici olduğunu ifade etti. Derince Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Pala da yaptığı konuşmada toplantıya ev sahipliği yapmaktan dolayı memnuniyetlerini ifade ederek, Derince ile ilgili genel bilgiler verdi. Derince’yi tanıtan sinevizyon gösterisinin de sahnelendiği toplantıda konuşan Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Osman Günler, yaşanan imar sorunları ve çözümleriyle ilgili bilgiler paylaştı. Yelken Kafe’de düzenlenen toplantı teknik birim yetkililerinin görüş ve önerilerini paylaşmasıyla sona erdi.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İmar, Koordinasyon, Toplantısı, Derince'de, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı