reklam
reklam
Haber
09 Ocak 2019 - Çarşamba 14:49
 
İlyas Şeker'in Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
AK Parti Kocaeli Milletvekili, Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu Başkan Vekili İlyas Şeker, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü vesilesi ile tüm gazetecilerin bu anlamlı gününü kutladı.
GÜNDEM Haberi
İlyas Şeker'in Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle yaptığı basın açıklamasında, “Halkın tarafsız ve doğru haber kaynakları ile bilgilendirilmesi noktasında kıymetli gazetecilerimize önemli görev ve sorumluluklar düşmektedir. Bu noktada gazeteciler, imkan ve şartlar ne olursa olsun sorumluluklarını ve görevlerini en iyi şekilde yerine getirmek için fedakarlık yapmaktan kaçınmayan, toplumumuzu oluşturan bireylere doğru bilgi ve haber akışını sağlama noktasında önemli misyona sahip kimselerdir. Ayrıca gazetecilik, ülkenin vicdanı olma özelliği taşıyan ender mesleklerden biridir. Bu sebeple emektar gazetecilerimizin ortaya koymuş oldukları çabalar, hiç kuşkusuz takdire şayandır” dedi.

 GAZETECİLERİMİZ VESAYETÇİ ANLAYIŞLARA İTİBAR ETMEDİ

Şeker sözlerini, “Gazetecilerimiz, dış güçler tarafından ülkemize yapılan ekonomik saldırılarda, yakın tarihte ulusal ve uluslararası gündemin önemli konusu olan Doğu Kudüs’ün Filistin Devleti’nin başkenti olması için Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın Birleşmiş Milletler nezdindekikararlılığı ve dik duruşunda,ülkemizin güvenliği için şanlı ordumuzun gerçekleştirmiş olduğu Zeytin Dalı Harekatı, Fırat Kalkanı Operasyonunda ve 15 Temmuz 2016 tarihinde milletimizin maruz kaldığı kalleş darbe girişiminde millet iradesini hiçe sayan vesayetçi anlayışlaraitibar etmeyerek üstlerine düşen görev ve sorumlulukları layıkı ile yerine getirmişlerdir. Bununla beraber AK Parti’nin iktidara geldiği günden bu güne dek gazetecilerimizin çalışma koşullarının iyileştirilmesi yönünde attığı adımlar ulusal ve yerel medyamızın gelişimi açısından da önemli bir rol oynamıştır.” ifadeleriyle sonlandırdı.

“EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLARIM”

AK Parti Kocaeli Milletvekili Şeker basın açıklamasını, “Vatandaşlarımıza hızlı ve doğru haber iletmeyi ilke edinerek çalışmalarını sürdüren yerel ve ulusal basın mensuplarımızın, geçmişten günümüze emeği geçen yazılı, görsel ve işitsel basın çalışanlarımızın ‘’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü ‘’ en içten dileklerimle kutluyor, doğru ve tarafsız haber yapma yolunda gece gündüz özveriyle yaptıkları çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” ifadeleriyle sonlandırdı. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İlyas, Şeker'in, Çalışan, Gazeteciler, Günü, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı