reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
31 Mart 2020 - Salı 10:04
 
İlk Cevap Kocaman'dan Geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ulusa Sesleniş konuşmasında başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası Çağrısına ilk cevap Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman'dan Geldi
GÜNDEM Haberi
İlk Cevap Kocaman'dan Geldi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu akşam canlı yayında yaptığı Ulusa Sesleniş konuşmasında başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına Kocaeli’den ilk karşılık Kartepe Belediye Başkanı Av.Mustafa Kocamandan geldi. Kocaman sosyal medya hesabından yaptığı duyuruyla Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısına karşılık 1 aylık belediye başkanlığı maaşını kampanya kapsamında bağışladığını ilan etti.

 

Kartepe Belediye Başkan Kocaman yaptığı açıklamada, “Belki de ömrümüzde yaşayacağımız ülkemiz ve dünya adına en zor günlerden geçiyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız milli dayanışma çağrısını yaptı ve çığ gibi büyüyeceğine inandığım bir yardım kampanyasına öncülük etti. İnanıyorum ki damlalar göle, göller denize, denizler okyanusa dönüşecektir. Yeter ki tedbirlerimiz, çabalarımız, gayretlerimiz, devlet-millet el ele verdiğimiz bu zorlu mücadele tez vakitte sonuç versin” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İlk, Cevap, Kocaman'dan, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı