reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
05 Aralık 2018 - Çarşamba 14:52 Bu haber 2374 kez okundu
 
Hüseyin Ayaz, Esnafları Ziyaret Etti
Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, ilçenin ekonomisine değer katan esnafları ziyaret etmeyi sürdürüyor.
GÜNDEM Haberi
Hüseyin Ayaz, Esnafları Ziyaret Etti

Başiskele’de herkesin ve her kesimin yanında olan ve onları destekleyen Başkan Hüseyin Ayaz, Yeşilyurt Mahallesi’nde vatandaşlara hizmet eden esnafları ziyaret ederek, onların talep ve önerilerini dinledi.

Mahalledeki her bir işletmenin kapısını açan Başkan Ayaz, esnaflara hayırlı işler temennisinde bulundu. Esnaf komşularıyla bol bol sohbet eden Başkan Ayaz, karşılaştığı vatandaşlarla da hasbihal etti.

Başkan Ayaz, “Esnafımız devletimizin ekonomik temelini oluşturan en önemli unsurlarındandır. Biz de 7 Yıldızlı Kent Başiskelemizin ekonomisine değer katan tüm esnafımızın yanındayız, onların dertleriyle dertleniyoruz. Esnafımızın istek ve önerilerini önemsiyoruz. Vatandaşlarımıza, esnafımıza daha kaliteli hizmet sunabilmek için onlarla daima bire bir iletişim halindeyiz. Ekonomimizin can damarı esnafımızın da her zaman hizmetkârıyız.” dedi.

Yeşilyurt Mahallesi esnafı Başkan Ayaz’ın ziyaretinden dolayı memnun olduklarını dile getirerek, “Başkan Hüseyin Ayaz'ın her zaman yanında ve destekçiyiz.” diye konuştular.  

Başkan Hüseyin Ayaz, geçtiğimiz günlerde Atek Enerji ve Aldoğsan Alüminyum firmalarını da ziyaret etti.

Başkan Ayaz, Seymen Mahallesi’ndeki adresinde faaliyetlerini sürdürenAtek Enerji’nin çalışmaları hakkında firma yetkililerinden bilgi aldı, çalışmalarında başarılar diledi.

Karadenizliler Mahallesi’nde yeni yerine taşınanAldoğsan Alüminyum firmasına hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Başkan Ayaz, firma yöneticilerinin istek ve önerilerini dinledi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hüseyin, Ayaz,, Esnafları, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı