reklam
reklam
Haber
15 Mart 2019 - Cuma 11:39
 
Hürriyet Projelerini Açıkladı
CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlere yönelik hazırladığı projeleri kamuoyuna açıkladı.
SİYASET Haberi
Hürriyet Projelerini Açıkladı

Millet İttifakı CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlere yönelik hazırladığı projeleri kamuoyuna açıkladı.

Proje tanıtım toplantısına CHP Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar, Tahsin Tarhan, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, Millet İttifakı Büyükşehir Belediyesi İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Serdar Kaman, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, il yöneticileri, ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeliği adayları, CHP Kocaeli eski Milletvekili Hikmet Erenkaya ve çok sayıda vatandaş katıldı.

DAHA KAPSAMLI BİR PROJE

Millet İttifakı CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet projelerini tanıtmak üzere kürsüye  geldi. Hürriyet,  “Biz aslında projelerimizi çok önceden açıklamaya başladık. Kentimizin her bir köşesinde kentte her yapmak istediğimizi, üreten ve ürettiğini birlikte paylaşan bir kent haline getirmek istediğimi anlatmaya başlamıştık. Gerek tırımız, gerek bizler insanlarımızın hayatını etkileyecek gerek sosyal gerekse üretim tabancı projeleri anlatmaya çoktan başladık. Yaratılan bu baskı toplumundan dolayı muhtarlarımız, bireylerimiz toplantıya gelmeye çekiniyor. Biz, bu yüzden daha dar kapsamlı bir proje düzenlemek istedik. Büyük olasılıkla ayın 22’sinde bu sunumumuzu daha detaylı halde, vatandaşlarımıza yönelik yapacağız” dedi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hürriyet, Projelerini, Açıkladı,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı