reklam
reklam
Haber
23 Aralık 2018 - Pazar 10:31
 
Hürriyet: Herkesi Sevmeye Geldik
CHP İzmit Belediye Başkan Adayı olan Fatma Kaplan Hürriyet İzmit halkıyla buluştu.Hürriyet, bir dizi programların ve ziyaretlerin ardından CHP İzmit İlçe binası önünde halka seslendi, seçimlere yönelik iddialı açıklamalarda bulundu.
SİYASET Haberi
Hürriyet: Herkesi Sevmeye Geldik

CHP nin İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet İzmit'e gelerek hemşerileriyle hasret giderdi. Bir dizi programların ve ziyaretlerin ardından CHP İzmit İlçe binası önünde halka seslenen Hürriyet, seçimlere yönelik iddaalı açıklamalarda bulundu. CHP teşkilatları Hürriyet'i, Uzunçiftlik gişelerde meşale ve davul zurnayla karşıladı. Hürriyet daha sonra kendi mahallesi olan Mehmet Ali Paşa mahallesinde hemşerilerinden helallik aldı. Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit'in ilk ve tek kadın belediye başkanı olan Leyla Atakan'ın kabrini ziyaret etmeyide unutmadı.

 

"KADIN ELİ DEĞECEK"

 

Programda ilk sözü İl Başkanı Cengiz Sarıbay aldı; “Hani derler ya kadın eli değmiş olması lazım. Bundan sonra İzmit’e kadın eli değecek. Nasıl 70’li yıllarda Leyla Atakan varsa şimdi de Fatma Kaplan Hürriyet var. Yerel yönetimler çok önemli. Ben Fatma Kaplan Hürriyet’in seçildikten sonra halka kadın elinin güzelliklerini göstereceğine inanıyorum” dedi.

 

"BU İKTİDARIN AYAK SESİ"

 

İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız ise, “Önümüzde ki yapılacak olan 31 Mart seçimlerinde CHP ve İYİ Parti olarak iş birliği yaptık. Biz bu iş birliğinin sonuna kadar arkasında olacağız. 90 yıllık CHP mensubu arkadaşlarım sizden de aynı özveriyi alacağımıza inanıyorum. Fatma Kaplan Hürriyet ile ezber bozulacağına ben yürekten inanıyorum. Sizde inanın. Bu iktidarın ayak sesi. ” ifadelerini kullandı.

 

"HERKESİ SEVMEYE GELDİK"

 

İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet: “Bugün o kadar heyecanlı, mutlu ve gururluyum ki. Sizin sevginize layık olmaya çalışacağım. Bu kente emeği geçen belediye başkanlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Buraya gelmeden önce Atamızın huzuruna gittik ve İzmit için söz verdik. İzmit’i Türkiye’ye örnek bir şehir haline getireceğime söz verdim.  Buraya sözüme destek olacağınıza inanarak geldim. Ben bu sözü tek başıma değil sizlerle birlikte tutacağım.  Bizim sevgimizde samimiyet var. Biz sevgimizi İzmit’te bulduk. Ayırmaya değil herkesi sevmeye geldik. İzmit bizi, bizde İzmit’i seviyoruz. Bu kenti huzur kenti yapmak istiyoruz. Kimseyi ayırmadan herkesi kucaklayacağımız bir anlayışla hareket edeceğiz. Bayram, seyran demeden İzmit için çalışacağız." ifadelerini kullandı.

 

"BELSAYI ALACAĞIZ "

 

Hürriyet sözlerine şöyle devam etti: "Bütün belediye personelinin yanında olacağız. Genel Başkanımızın bir sözü vardı. Bütün CHP’li belediyelerde asgari ücretle çalışan personelin maaşı 2 bin 200 olacak. Milletin bayrağı BELSA’ya dikeceğim. Milletvekiliyken hakkın mücadelesini verdim. Belediye başkanı olunca da mücadelem devam edecek. Biz hangi görevde olursak olalım vatandaşımızın derdi ve sorunu bizim derdimiz olacaktır. Kocaeispor bizim aşkımız. Ama buradan atıp tutmayacağım. Yeşil siyah aşkı her siyasi düşünceden daha üstündür. Asla siyaset yapmayacağım. Bütün Hodri Meydan’a sesleniyorum ben sizin ablanızım. Başkan olunca söz ne istiyorsanız yapacağım. Sözüm söz olsun. Sayın Genel Başkanımız bana çok büyük sorumluluk yükledi. Bunun için elimizden gelenin en fazlasını yapacağız.”

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hürriyet:, Herkesi, Sevmeye, Geldik,
Yorumlar
Haber Yazılımı