ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
18 Eylül 2021 - Cumartesi 12:08
 
Hayrettin Ünlü’nün Basın Açıklaması
AK Parti İzmit Belediye Meclis Üyesi, Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Hayrettin Ünlü’nün açıklaması
GÜNDEM Haberi
 Hayrettin Ünlü’nün Basın Açıklaması

AK Parti İzmit Belediye Meclis Üyesi, Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Hayrettin Ünlü’nün açıklaması: 

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in basın toplantısında adımı kullanarak bazı ithamlarda bulunması üzerine cevap hakkı doğmuştur.
SADECE YAZIM HATALARINI DÜZELTTİK
Yeşilova’daki kreşin açılışının üzerinden 10 gün geçtikten sonra yaptığı basın açıklamasında maalesef yine yalan konuşmuştur. Ne yazık ki, Fatma Hanım’ın karıştığı her işte kavga, kaos, yalan ve iftira kaçınılmaz hale gelmiştir. Diyalogdan uzak, kendi bildiğini zorla dikte eden, işine gelmediğinde millete hizmet için maaş alan personeline yakın, yıkın talimatı vermekten de çekinmeyen Fatma Hanım’ın kreş konusunda söylediği her şey baştan aşağıya hayal ürünü ve uydurmadır. Söz konusu gün Başkanvekili Nejat Çakır Ağabey ile sadece yönetmeliğin yazım hatalarını gözden geçirdik. Fiyat konusunda anlaşmadık, rakamları hiç konuşmadık.
OYBİRLİ İLE KABUL EDİLEN MADDENİN GÖRÜŞÜLMESİ, KABULÜ DEĞİL
Oy birliği ile kabul edildiğini söylüyor. Yine yalan. Oy birliği ile kabul edilen, müdürlükten gelen maddenin gündeme alınması ve komisyona havale edilmesidir. İçeriği hiçbir şekilde ele alınmayan bir maddenin oy birliği ile geçtiğini iddia etmek akıl dışıdır.
FİYAT TARİFESİNİ İLK KEZ MECLİSTE DUYDUK VE TEPKİ GÖSTERDİK
Madde gündeme alınmadan önce içeriği mecliste okundu. Kreş fiyatlarını hepimiz o zaman öğrendik, ondan sonra tepki gösterdik. Böyle olduğu halde halkın önünde bağırıp çağırmanın, halkı kandırmaya çalışmanın manası nedir?
BAHANELERİN, MAZERETLERİN ARKASINA SIĞINMAYI BIRAK
Bağırarak çağırarak belediye başkanlığı yapılamaz. Sürekli mağdurum diyerek belediye başkanlığı yapılamaz. Artık size kendi dostlarınız bile inanmaz. Yalan beyanlar vererek belediye başkanlığı hiç yapılmaz. Bakın çok daha ilginç bir şey söyleyeyim. Kreş Müdürlüğü açtırmadılar diyor. Bu kreşin yapılmasına, açılmasına ve işletilmesine engel değil. 2,5 yıldır bu kreşle ilgili yasal hangi mevzuatlar bile tamamlanmamış. Kimseye bahane, mazeret bulmaya gerek yok. Fatma Hanım, araştırmadan, sonucunu değiştirmeden, popülist şova dönük bir iş daha yapmıştır. Genel Başkanını bile kandırmıştır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Hayrettin, Ünlü’nün, Basın, Açıklaması, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı