reklam
reklam
Haber
22 Eylül 2020 - Salı 10:43
 
Harun Yıldızlı Sen N’aptın?
GÜNDEM Haberi
Harun Yıldızlı Sen N’aptın?

CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı dün sabah saatlerinde güne Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın evinin önünde merhaba demişti. Başkan Büyükakın’ın evinin önünde çöp toplayan bir vatandaşın fotoğrafını paylaşarak “Mutlu Şehir Kocaeli'den günaydın demek isterdim. Ama burası Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'ın evinin önü” demişti.

 

Ancak CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı’ya tepki üstüne tepki geliyor.  Gelen tepkilerle Harun Yıldızlı’ya unuttukları ve görmedikleri hatırlatıldı.

 

 

ONLARDA İZMİT’TEN UMUDU KESMİŞ

 

İlk gelen tepkiye bakacak olursak aslında şaşırmamalıyız. AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney her defasında İzmit Belediyesi’nin yaptıklarını eleştiriyor ve yanlışlarını hatırlatıyor.

 

 AK Parti’li İlçe Başkanı CHP’li Harun Yıldızlı’ya; “İzmit’i 1,5 yıldır CHP yönetiyor. Üstelik sloganları da “İzmit gülümseyecek” idi. Bir buçuk yıldır ortaya hiçbir icraat koymadan şimdi kalkıp sosyal belediyecilik dersi vermeye çalışıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz son dönemde İzmit’te birçok evsizi, barınma merkezlerine aldı. Evi yanan, yardıma muhtaç insanın yardımına koştu. Ancak İzmit Belediyesi ne yaptı, doğrusu merak ediyoruz. CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı’nın bile bu fotoğrafı kendi belediye başkanı yerine Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımıza göndermesi, kimin çalışıp, kimin yan gelip yattığının da bir göstergesidir. Harun Başkan da belli ki, İzmit Belediyesi’nden umudunu kesmiş durumda. İcraat üretmek yerine hala AK Parti’den yardım bekliyor. İzmit Belediyesi bu vatandaşımızı bulamazsa, biz kendisini bulup sorununu çözeceğiz. Merak etmesin” dedi.

 

BECERİKSİZ VE BİLGİSİZ, EY İZMİT BUNLARA MI LAYIKTIN

 

CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı’nın o paylaşımına bir sert tepki de İzmit Belediye Meclisi AK Partili Meclis Üyesi Fikret Hocaoğlu’ndan geldi. AK Partili Meclis Üyesi;

 

“Belediye başkanları beceriksiz, il başkanları bilgisiz. Ey İzmit , sen bunlara mı lâyıktın? Kendi partisinin belediye başkanının beceriksizliğini davul çalarak ilân eden il başkanını da gördük ya” ifadelerini kullandı.

 

KONTEYNERİN ÜSTÜNÜ OKUSA REZİL OLMAYACAK

 

CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı’nın düşünmeden paylaştığı o kareye Akşam Gazetesi Yazarı Turgay Güler’de yorum yaptı. Turgay Güler “Günün fıkrası. Kocaeli'nin CHP'li il başkanı baltayı çöp konteynerine vurdu. Çöpü toplamayan CHPli İzmit Belediyesi ama haberi yok. Konteynerin üstünü okusa rezil olmayacak. Ah Harun Bey ah!!! Sen ne yaptın? Özür dile bari" dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Harun, Yıldızlı, Sen, N’aptın?,
Yorumlar
Haber Yazılımı