ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
09 Mart 2019 - Cumartesi 19:10
 
Hamza Şayir Beyannameyi Açıkladı
AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir, seçim beyannamesini Dilovalılarla paylaştı. Şayir'in sosyal alanlara geniş yer ayırdığı görüldü. Başkan adayı sunuma Kent Meydanı , Millet Bahçesi, Tavşancıl Harikalar sahiliyle başladı. Sunumunu, hastane itfaiye bağlantı yolu, kapalı semt pazarıyeni anaokulu , Tavşancıl butik otel gibi iddialı projelerle sürdürdü.
SAĞLIK Haberi
Hamza Şayir Beyannameyi Açıkladı

AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir,  Dilovası Kültür Merkezi'nde seçim beyannamesini açıkladı ve ardından meclis üyesi adaylarını tanıttı.

Programda ilk sözü İlçe Başkanı Osman Akbulut, aldı. “1 Nisan sabahında zaferi hep birlikte kutlayacağız" dedi.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ise bu seçimi,  birbirine benzemeyenlerin bir araya geldiği seçim olarak tarif etti. Karşı ittifakı hedef aldığı ve seçim hamlelerine göndermelerde bulunduğu açıklamasını , beka meselesini açarak sürdürdü.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, programda yaptığı konuşmada, söz verdi: “Dilovası ne istiyorsa yapacağız.” dedi.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, “Derdimiz davamız Dilovası” derken “Yalancılara Dilovası'nı teslim etmeyelim" açıklamalarıyla dikkat çekti.

AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir ise “Hizmeti hep birlikte yapacağız. “ mesajı verdi. Karşı ittifak O’nun da gündemindeydi. Şayir “Başaramayacaklar" dedi, devamını böyle getirdi

Şayir, konuşmasının ardından projelerini Dilovalılarla paylaştı. Başkan adayı sunuma Kent Meydanı , Millet Bahçesi, Tavşancıl Harikalar sahiliyle başladı. Sunumunu, hastane itfaiye bağlantı yolu,  kapalı semt pazarı, yeni anaokulu , Tavşancıl butik otel,  kültür merkezi ve sinema salonu,  kurban kesim alanı ve mezbahane gibi iddialı projelerle sürdürdü. İmar sorunu olmayan bir Dilovası hedefiyle toplu konut projeleri dikkat çekti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hamza, Şayir, Beyannameyi, Açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı