reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
03 Temmuz 2019 - Çarşamba 13:31
 
Hamza Şayir Basının Sorularını Cevapladı
Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, basın mensupları ile bir araya geldi. Basın mensuplarının sorularını cevaplayan Şayir. “Yaptığımız her işte daha çok ne kadar çalışırız onu düşünüyoruz. Daha güzel bir Türkiye için eğitim diyoruz”dedi.
GÜNDEM Haberi
Hamza Şayir Basının Sorularını Cevapladı

İKİ KİŞİNİN YERİNİ DEĞİŞTİRDİK

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, “Biz başladığımız ilk günden beri bu bayrağı en ileriye götürmye çalışıyoruz. Bizim halkımız için hizmetlerimiz devam ediyor. Biz bunları yaparken bir menfaat gütmüyoruz. İlk günden beri halkımız ile beraberiz, köy meclislerinde halkımızın sorunlarını çözüyoruz. Geldiğimiz günden beri bir ekip değişikliği yapmadık iki kişi dışında. Yerini değiştirdiğimiz kişilerin liyakatine uygun olarak yer değiştirdik. Bu kişiler düz işçiyse ona uygun yer değişikliği yaptık. Bu dönemde eğitime büyük önem gösteriyoruz.

EĞİTİME ÖNEM VERİYORUZ

“Dilovamıza bir Anaokulu açtık ve eğitim noktasında büyük adımlar atıyoruz. Bunun en büyük örneği Köseler Köyünde yaptığımız LG ile beraber yaptığımız Zeka Sınıfı bizim için büyük bir önem oldu. Eğitim konusunda gereken adımları atıyoruz ve bu konuda meyvelerini alacağımızı düşünüyoruz. Biz eğitim konusunda mazbatamızı alır alamaz okul servislerini ücretsiz yaptık. Biz seçimde farklı bir dil kullanmadık ve bu büyük bir sürpriz oldu.  Yaptığımız her işe insan odaklı olarak baktık” ifadelerini kullandı.

DAHA  GÜZEL BİR TÜRKİYE İÇİN

“Yaptığımız her işte daha çok ne kadar çalışırız onu düşünüyoruz. Daha güzel bir Türkiye için eğitim diyoruz. Büyükşehir Belediyemiz çok iyi çalıştı burayı çok iyi bir kent yaptı bu konuda İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkür ediyoruz. Burada olan OSB’ler artınca tabi çarpık kentleşme oldu. Bu konuda da gerekli çalışmalar yapıyoruz. Dilovası için yeni mesire alanları müjdesini verebiliriz. Sosyal donatı alanlarının artmasını için gerekli çalışmalar yapıyoruz. Sanayi konusunda da sanayicimizle barışığız” dedi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hamza, Şayir, Basının, Sorularını, Cevapladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı