reklam
reklam
reklam
Haber
27 Temmuz 2019 - Cumartesi 13:44
 
Güney Koreli İş Adamı Kumcağız'da Çöp Topladı
Posco Assan firmasının CEOsu ve çalışanları Büyükşehir Belediyesi personelleriyle beraber Kandıra Kumcağız sahilinde çöp topladı
YAŞAM Haberi
Güney Koreli İş Adamı Kumcağız'da Çöp Topladı

Posco Assan Kocaeli Asım Kibar Organize Sanayi Bölgesinde paslanmaz çelik üretimi yapıyor. Güney Kore ve Türkiye ortaklığında faaliyet gösteren firmanın CEOen üst dereceli yöneticisu Don Ho Bahn genel müdür yardımcıları firma işçi ve aileleri Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı personelleri ile birlikte Kandıra ilçesi Kumcağız sahilinde çöp topladı. Firma işçileri ve ailelerinin gönüllü katıldığı etkinlik sonunda tüm ekip hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

ÜÇ GÜNEY KORELİ İŞ ADAMI DA KATILDI

Kumcağız sahilinde baştan sonra kadar çöp toplayan ekip içerisinde Posco Assan CEOsu Don Ho Bahn Genel Müdür Yardımcıları Ufuk Özdemir, Nam Hoon Lee, Ji Hyung Nam ve 55 kişilik işçi aile üyeleri yer aldı. 14 Büyükşehir Belediyesi personelinin de görev aldığı etkinlikte sahildeki tüm çöpler toplandı.

 

 

 

BİR KAMYON ÇÖP TOPLADILAR

Poşet eldivenleri ellerine takan ve toplama kıskaçlarıyla çalışmaya başlayan ekip topladıkları çöpleri traktöre yükledi. Eğlenceli geçen etkinlikte 15 metreküp yaklaşık olarak bir kamyon çöp toplandı. Firma çalışanları her ay Kocaelinin farklı noktalarındaki okul ve rehabilitasyon merkezlerinde gönüllü aktiviteler gerçekleştiriyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Güney, Koreli, İş, Adamı, Kumcağız'da, Çöp, Topladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı