reklam
reklam
reklam
Haber
17 Eylül 2019 - Salı 18:29
 
Gözleri Kanayan Kediye Sahip Çıktılar
Öğrencilerden örnek davranış diyelim... Sağlık öğrencileri okulun bahçesinde fark ettikleri yavru kedinin gözlerini açamadığını görünce ilk müdahaleyi yaptı. Gözleri kanayan minik kedinin daha fazla acı çekmesine dayanamayan öğrenciler veterinerin yolunu tuttu.
YAŞAM Haberi
Gözleri Kanayan Kediye Sahip Çıktılar

Sağlık öğrencileri okulun bahçesinde farkettikleri yavru kedinin gözlerini açamadığını görünce ilk müdahaleyi yaptı. Gözleri kanayan minik kedinin daha fazla acı çekmesine dayanamadılar ve veterinere götürdüler.

 

Lise öğrencileri duyarlı bir davranışa imza attı... Gözleri kanayan yavru kedinin görme kaybı yaşamasından endişelenen öğrenciler yavru kediye sahip çıktı.

 

Olay, Değirmedere de bulunan Farabi Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi'nde meydana geldi. Lise öğrencileri okulun bahçesinde yavru kedi ve annesini farkendince yanlarına gitti. Yavru kedinin gözlerini açamadığını farkeden sağlık öğrencileri ilk müdahaleyi yapmak istedi. Öğretmeniyle beraber kediye ilk müdahaleyi yapan öğrenciler kedinin gözlerinin kanadığını görünce kedinin zarar görmesini istemedi... Kedinin görme kaybı yaşamasından endişelenen öğrenciler minik kediyi veterinere götürdü.

 

Duyarlı öğrenciler anne kediyi de aç bırakmadı...

Kaynak: Editör: Gülcihan Bilgili
Etiketler: Gözleri, Kanayan, Kediye, Sahip, Çıktılar,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı