reklam
reklam
Haber
27 Şubat 2019 - Çarşamba 13:01
 
Gönül'den Basketbol Şovu
AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, yapmış olduğu mahalle ziyaretinde gençler ile basketbol oynayarak eğlenceli anlar yaşadı.
- Haberi
Gönül'den Basketbol Şovu

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Tepeköy Mahallesi’nde yapmış olduğu ziyaretler sırasında basketbol atışı yaparak eğlenceli anlar yaşadı. Konutlar bölgesinde ki spor salonlarında gençlerle sohbet eden Gönül, onlarla sohbet ederek, gençlere eşlik ederek basket atışı yaptı.

YETENEKLERİNİ KONUŞTURDU

Tepeköy Mahallesi’nde bulunan basketbol sahasındaki gençleri gören başkan adayı Gönül, basketbol topunu eline alarak yeteneklerini konuşturdu. İsabetli sayıyı görene kadar basketbol atışı yapan başkan adayı Gönül, başarısından dolayı çevredeki vatandaşlardan tebrikleri aldı. Basketbol atışlarının ardından Gönül, gençler ile bir süre sohbet ederek talepleri dinledi. 

BALKON SOHBETLERİ YAPTI

Tüm mahalleyi sokak sokak gezerek, yaşlı, genç herkesi dinleyen başkan adayı Gönül, balkonda gördüğü vatandaşlar ile de sohbet etmeyi ihmal etmedi. Balkonda bulunan kadınların tatlı ikramını da geri çevirmeyen başkan adayı Gönül, “Ağzımız tatlandı. Emeğinize sağlık” diyerek kadınların ilgisine teşekkür etti.

ESNAFA HAYIRLI İŞLER DİLEDİ

Mahalleli ile temasların ardından esnafa da, “Hayırlı işler” dileklerinde bulunan başkan adayı Gönül, “Başkan olduğumuz zaman sizler ile esnaf meclisleri yapacağız. Sizlerin istek ve önerilerinizle yakından ilgileneceğim. Esnafımızı mutlu etmeden kimseyi mutlu edemeyeceğimizi biliyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gönül'den, Basketbol, Şovu,
Yorumlar
Haber Yazılımı