reklam
reklam
Haber
05 Şubat 2019 - Salı 16:04
 
Gönül: Adalet Terazisini Doğru Tutacağız
AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu’nu ziyaret etti
SİYASET Haberi
Gönül: Adalet Terazisini Doğru Tutacağız

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Emlakçılar Odası’nı ziyaret etti. Emlakçılar Odası’nda gerçekleşen ziyarette Gönül’e,MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney’de eşlik etti.İzmit’ti yöneteceği zaman görüş ve önerilere açık olacaklarının altını çizen AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Adalet terazisini doğru tutacağız” dedi.

“ORTAK AKIL VE İSTİŞARE”

Başkan Adayı Sibel Gönül, “İzmit’te seviyeli bir seçim yarışını temenni ediyoruz. Sizler ve ilçemiz için çok çalışacağız. Biz inanıyoruz ki İzmit’te çok güzel işler yapacağız. Yönetimde şeffaf olacağız. Ortak akıl ve istişare ile doğruları bulacağız. Özellikle ekonomik, sosyal ve kültürel değerlerin artmasına yönelik katkılar sağlayacağız. Ancak ne yaparsak yapalım mutlaka birlikte yapacağız. Tüm bunları yaparken de adalet terazisini doğru tutacağız. Sizlerin görüşleri bizim için her zaman önemli ve kıymetlidir.” ifadelerini kullandı.

CUMHUR İTTİFAKI BİR ADIM ÖNDE

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’nün de eşlik ettiği ziyarette Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğluyaptığı açıklamada, “Çok anlamlı ve önemli bir sürece giriyoruz. 31 Mart’ta inşallah İzmit Belediyesi yeni Leyla Atakan’ını seçecek.” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gönül:, Adalet, Terazisini, Doğru, Tutacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı