reklam
reklam
reklam
Haber
22 Mart 2019 - Cuma 17:52
 
Gölcük'te Down Sendromu'na Büyük Farkındalık
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla +1 Farkla Gölcük Down Sendromlular Derneği Derneği’nin etkinliğine katıldı.Etkinlikte konuşan Ellibeş, dernek başkanı Belgin Abanoz’a başarılar diledi.
ÇOCUK Haberi
Gölcük'te Down Sendromu'na Büyük Farkındalık

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla +1 Farkla Gölcük Down Sendromlular Derneği Derneği’nin  etkinliğine katıldı.

+1 Farkla Gölcük Down Sendromlular Derneği, Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla Hayata +1 Değer Kat sloganı ile bir dizi etkinlik düzenledi.  İlk olarak Anıtpark’ta Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreni yapıldı, ardından da Down Sendromlular Farkındalık Günü Fotoğraf Sergisi açıldı.

Mehmet Ellibeş programda yaptığı konuşmasında, “Ben dernek başkanımız  Belgin Abanoz’u çıktığı bu yolda her zaman takdir ediyor ve elimizden geldiğince de destekliyorum. Gölcük’te bu konuda bir farkındalık oluşturdular. Kendilerine başarılar diliyor, her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Gölcük’ün tanınmış simalarının yüzleri ile down sendromlu çocukların yüzlerinin yan yana getirildiği fotoğraflardan oluşan sergi büyük ilgi  çekti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gölcük'te, Down, Sendromu'na, Büyük, Farkındalık,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı