reklam
reklam
reklam
Haber
02 Şubat 2019 - Cumartesi 12:47
 
Gölcük'te Ali Yıldırım Sezer Rüzgarı
AK Parti’de aday tanıtım programları Gölcük ile devam etti. Gölcük Kongre Merkezi'nde AK Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer kamuoyuna tanıtıldı.
SİYASET Haberi
Gölcük'te Ali Yıldırım Sezer Rüzgarı

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen ve ilçe yöneticileri ev sahipliğinde düzenlenen aday tanıtım toplantısına Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Kocaeli Milletvekilleri Emine Zeybek, İlyas Şeker, Cemil Yaman ve Radiye Sezer Katırcıoğlu, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, AK Parti İl eski Başkanları Mahmut Civelek ve Şemsettin Ceyhan ile yüzlerce teşkilat mensubu katıldı.

BUGÜN 31 MART'IN HABERCİSİ

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen yaptı.. Başkan Seymen, yoğun sloganların eşliğinde şu konuşmayı yaptı: "Hepinizin de bildiği gibi Sayın Genel Başkanımız ve cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 12 Ocak’ta Kocaelimize gelerek belediye başkan adayımızı ilan etti. Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olan Kocaeli’ye gelerek adayımızı açıklaması adaylarımızın ne kadar göreve layık olduğunu ortaya koymuştur. 15 yıldır bu ilçeye önemli emekleri olan değerli başkanımız Sayın Mehmet Ellibeş sonrasında birbirinden değerli 13 adayımız ve Gölcük Belediye Başkan Adayımız Ali Yıldırım Sezer ile güzel bir yola çıkmış bulunuyoruz. Mehmet başkanımıza hizmetlerinden ötürü sonsuz teşekkür ediyoruz. Sevgili dava arkadaşlarım bizler seçimden seçime değil her zaman çalışan teşkilatız. Bizlere her zaman destek veren tüm teşkilatımıza teşekkür ediyoruz. Yeniden seçim için yola çıkmış bulunuyoruz.Bu bilinçle Cumhurbaşkanımızın da belirttiği gibi el sıkmadık el, dolaşmadık cadde ve sokak ve çalmadık kapı bnırakmayacağız. Bu seçim Gölcük için rekor bir oy arttırarak Allah’ın iziniyle Kocaeli’ye damgamızı vereceğiz. Bugün 31 Mart’ın habercisidir. Bizim için çok önemli bir husus Cumhur ittifakıdır. Hepinizin huzurunda Milliyetçi Hareket Partisi’ne bu süreçte gösterdikleri hassasiyet için teşekkür etmek istiyoruz. Bizler bir oldukça fitneciler, hesap yapanlar isteklerine asla ama asla kavuşamayacaklar." dedi.

ALİ YILDIRIM SEZER'E İNANCIM TAMDIR

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, aday tanıtım toplantısında partililerden oldukça ilgi gördü. AK Parti’lilerin yoğun desteği altında konuşmasına başlayan Ellibeş, şunları söyledi: ”Değerli AK Parti’li ailem her birinizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum. Aslında bu akşam 31 Mart’ın özeti. Gölcük’ümüz her daim birlik ve beraberlik içerisinde yardımlaşmayı her seçimde ortaya koymuştur. Sevgili Cumhurbaşkanımzı değerli Genel Başkanımız her zaman arkanızdayız demiştir. Bunu sadece lafla değil, sabırla göstermiştir. 31 Mart’ta AK Parti’nin Gölcük burçlarında dalgalanan bayrağımızın yeniden dalgalanacağına inancım tamdır." dedi.

REKOR OY BEKLİYORUZ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yoğun tezahüratların ardından şu konuşmayı yaptı: ”Değerli kardeşlerim; partimiz kurulduğu günden bu zamana kadar, partimizin içinde yer aldım. Kuruluşundan bugüne kadar hamdolsun, çok bereketli görev yaptım. 17 Ağustos depremini bu akşam yeniden hatırladım. İsmail Barış başkanımızın yanında yer alarak, insanlarımızı ziyaret etmiştik. Bu şehri yeniden ayağa kaldıracağımıza inancımız tamdı. 19 yılda Gölcük depremin tüm izini sildik. Ama deprem gerçeğini asla unutmayacağız. Burası deprem bölgesi. Ama 15 yıldır Mehmet Ellibeş’le Gölcük çok güzel noktaya geldi. İktidarımız döneminde Gölcük ayrı güzelliğe kavuştu. Bizlerden sonra görevi alacak kardeşlerimizin şehrimize daha da güzel işler yapacaklarına inanıyorum. Kardeşlerime iki tavsiyem var. 1.si Hak’tan, 2.si Halk’tan ayrılmayın. Halkımız bizleri her zaman aralarında görmek istiyor. Sizler her zaman halkımızın arasında olun. Halkımızı asla ihmal etmeyin. Bugün sabahtan beri Gölcük’teyiz. Birçok ziyaret yaptık." dedi.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek, ‘Bugün Gölcük aday toplantımıza katılım sağlayan siz değerli dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Gölcük benim memleketim. Bütün çocukluğumun geçtiği yer. Bütün akrabalarımı, sevdiklerimi görmek çok güzel. Sizler için Ankara’da bulunuyorum. Allah’ım size en güzel hizmetleri yapmayı nasip etsin. Sayın Cumhurbaşkanımızın 11 maddelik manifestosuna katılım sağlayan gençliğimize teşekkür ediyorum. Tüm Teşkilatımıza, İl Başkanımıza, Gençlerimize helal olsun. Tüm geçmişte belediye başkanlık görevini yapan herkese teşekkür ediyorum. Mehmet başkanıma teşekkür ediyorum. Ali Yıldırım Sezer kardeşim, gerçekten çok tevazu sahibi, geleceği parlak ve pırıl pırıl bir isim. Çıktığınız yolda size başarılar diliyorum. Mehmet Başkanımıza da 15 yıllık göreviniz için sonsuz teşekkür ediyorum." dedi.

ÇOK ÇALIŞACAĞIZ, ZAFER ELDE EDECEĞİZ

AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, ‘Bu akşam Gölcük bir başka güzel. Bu heyecanı sizlerle birlikte yaşıyorum. Mehmet Başkanıma 15 yıldır yaptığı görevden, hizmetlerden ötürü teşekkür ediyorum. Mehmet Başkan gerçekten çok sevdiğim, daha önceden tanıdığım, tanıdığıma mutlu olduğum başkanımız. Allah’ım bundan sonra hayatını mutlu eylesin. Biz biliyoruz ki Türkiye’nin medar-ı iftiharı Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde tüm teşkilatlarımız Allah’ın iziniyle 31 Mart’ta zafere ulaşacaktır. Bizler tüm teşkilatımızla çalışmalarımızı gece gündüz gerçekleştirip, hedeflerimize ulaşacağız. Allah’ım tüm adaylarımıza başarılar nasip eylesin. İnancım 31 Mart’ta çok güzel sonuçlar elde edeceğiz’ dedi.

BİZİM GÖREVİMİZ KUTSAL OLACAK

AK Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer, yoğun coşku ve sevgi gösterileri eşliğinde kürsüye gelerek konuşmasına başladı. Sezer, yaptığı konuşmada şunları ifade etti: ”Sayın Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tasvibiyle 12 Ocak 2019 tarihinde AK Parti’nin Gölcük Beleidye Başkan adayı olarak ilan edildim. Bu süreçte bana destek olan aileme, teşkilatıma, aday adayı arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Allah rızası için milletime hizmet etmek için karşınızdayım. Sen ben yok. Biz var. Bizim görevimiz çok kutsal olacaktır. Bugüne kadar çeşitli kademede çalışan, görev yapan herkese teşekkür ediyroum. Doğup büyüdüğüm Gölcük’e vefa borcumu ödetmek için canla başla çalışacağız. Çalışmalarımıza da samimiyet ve gayretle devam edeceğiz. Gölcük için tevazu, samimiyet ve gayretle çalışmaya, gönül bağlarımızı daha da kuvvetlendireceğim. Yapılan yatırımları tamamlayacağım." dedi.

ZAFER BİZİM OLACAK

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Tahir Büyükakın, yoğun destek eşliğinde geldiği kürsüde zafer konuşması yaparak, "31 Mart’ın zafer fitilini Gölcük’ten ateşledik. Allah’ın iziniyle, milletimizin teveccühü ile seçim akşamı zafer bizim olacak. Allah sizlerden razı olsun. Tüm teşkilatlarımız o kadar büyük emek veriyor ki bizim gücümüzün ana kaynağı sizlersiniz. Gerek Kocaeli Büüykşehir Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Karaosmanoğlu’na gerekse Gölcük Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Ellibeş’e partimize ve halkımıza görevleri boyunca verdikleri emeklerden ötürü teşekkür ediyorum. Bugün zaferimizin sinyalini birlik ve beraberliğimizden alıyoruz." dedi.

Konuşmaların ardından AK Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer’e yoğun ilgi gösterilirken, Başkan Ellibeş, Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu ve Sezer birlik ve beraberlik örneği vererek gövde gösterisi yaptı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gölcük'te, Ali, Yıldırım, Sezer, Rüzgarı,
Yorumlar
Haber Yazılımı