ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
23 Ağustos 2021 - Pazartesi 14:12
 
Gökhan Gönül'e kardeş Şoku Kocaeli'den geldi !
Kocaeli’de, küçük yaşlarda yetiştirme yurduna bırakıldığını ve tesadüfen milli futbolcu Gökhan Gönül’ün kardeşi olduğunu öğrenen 27 yaşındaki Can Gönül isimli genç, ailesine ulaşamadığını ifade ederek “İş için benden istenilen nüfus kayıt örneği çıkarttığımda ailemin olduğunu şans eseri öğrendim” dedi.
YAŞAM Haberi
Gökhan Gönül'e kardeş Şoku Kocaeli'den geldi !

iş başvurusu için istenilen aile nüfus kayıt örneği belgesinde tesadüfen  milli futbolcu Gökhan Gönül’ün kardeşi olduğunu öğrendiğini iddia eden genç ,2 yaşından 18 yaşına kadar yurtta büyüdüğünü ,Koltuk fabrikası olsun, garsonluk olsun birçok yerde çalıştığını ifade etti. 

Can Gönül " KPPS’ye girdim, sınav iptal olunca da kuraya kaldım. Orada memur oldum. Bize iş başvurusu için belgeleri tamamlamamız gerektiğini söylediler. Ben de istenilen belgeler için nüfus kayıt örneği çıkarttığımda ailemin olduğunu öğrendim. Gökhan Gönül, Nilüfer, Ahmet, Hakan, Volkan isimlerinin ailem olduğu yazıyordu. Ben bunları hayatım boyunca görmemiştim. Ama sağ olduklarını öğrendim. Ondan sonra iş yerinden bir abime danıştım. Onlar da yardımcı olarak durumu öğrendiler” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gökhan, Gönül'e, kardeş, Şoku, Kocaeli'den, geldi, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı