ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
04 Mart 2021 - Perşembe 11:13
 
Gelecek Kocaeli, Büyükakın'a konuk oldu
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran ve yönetim kurulu üyelerini makamında konuk etti
GÜNDEM Haberi
Gelecek Kocaeli, Büyükakın'a konuk oldu

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran ve yönetim kurulu üyelerini makamında konuk etti. Büyükşehir Belediyesi’nin kent genelinde hayata geçirdikleri başta olmak üzere planlanan ve hayata geçecek projeler hakkında konuklarına bilgiler aktaran Başkan Büyükakın, “Hiçbir zaman ‘ben yaptım, oldu’ demiyoruz. Şehri bütüncül bir yaklaşım ve ortak akılla yönetmek için yoğun çaba gösteriyoruz. Kocaeli’nde ‘Herkesin Başkanı’ olmak anlayışından asla taviz vermiyoruz. Bu amaç doğrultusunda çalışıyoruz” ifadelerini sarf etti.

 

“GEBZE’DE ELLİ BEŞ BİN ARAÇ TRAFİKTEN ÇEKİLECEK”

 

Kocaeli’nde gerçekleştirilen projelerden en kritiğinin metro olduğunu dile getiren Başkan Büyükakın, “Metro’daki çalışmalar gayet iyi bir şekilde devam ediyor. Şehrimizdeki toplu taşımanın oranını artırmak için de önemli adımlar attık. Metro tamamlandığında Gebze’de elli beş bin araç trafikten çekilecek” şeklinde konuştu.

 

“YENİ YATIRIMLARIN TÜM HAZIRLIKLARINI DA TAMAMLADIK”

 

Toplu taşıma oranını yüzde otuz ikiye çıkarmak için raylı sistem projelerine çok önem verdiklerini ifade eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr Tahir Büyükakın, “Hayata geçireceğimiz yeni yatırımların tüm hazırlıklarını tamamladık. Şehrimizin her köşesini önemli hizmetleri buluşturmaya devam edeceğiz” sözlerini sarf etti.

 

“GÜZEL İŞLER YAPIYORSUNUZ”

 

“Yapıcı bir şekilde kente dair düşüncelerimizi sizle ve kamuoyu ile paylaşacağız” diyerek kendilerini ağırlayan Başkan Büyükakın’a teşekkür eden Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, “Büyükşehir Belediye Başkanı olarak güzel işler yapıyorsunuz. Tüm platformlarda yaptığınız yapıcı konuşmaları da yakından takip ediyoruz. Özellikle Kocaeli Kent Konseyi’ndeki konuşmanız çok güzeldi” ifadelerini sarf etti. Ziyaret yapılan görüş alışverişinin ardından sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gelecek, Kocaeli,, Büyükakın'a, konuk, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı