reklam
reklam
Haber
18 Kasım 2019 - Pazartesi 06:51
 
Gebzelilerden Hatice Kübra Tongar’a Büyük İlgi
Gebze Belediyesi kültür-sanat etkinlikleri kapsamında GKM’de Gebzelilerle bir araya gelen Hatice Kübra Tongar’a Gebzelilerin ilgisi bir hayli yoğun oldu.
GÜNDEM Haberi
Gebzelilerden Hatice Kübra Tongar’a Büyük İlgi

Gebze Belediyesi kültür-sanat etkinlikleri kapsamında GKM’de Gebzelilerle bir araya gelen Hatice Kübra Tongar’a Gebzelilerin ilgisi bir hayli yoğun oldu. 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanında bulunan Gebze Kültür Merkezinde gerçekleşen programa Gebze Belediye Başkan Vekili Sedat Çelik’te katıldı. Hatice Kübra Tongar’ın  “Çocuklarımızla İtişmeyelim-İletişelim” konulu konferansında salon hınca hınç doldu.

 

BAŞKAN BÜYÜKGÖZ’ÜN SELAMLARINI İLETTİ

Gebze Belediye Başkan Vekili Sedat Çelik program öncesi gerçekleştirdiği kısa konuşmasında yurt dışında olduğu için programa katılamayan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün selamlarını iletti. Başkan Vekili Çelik, “Salonu dolduran siz değerli Gebzelilere çok teşekkür ediyorum. Hepiniz hoş geldiniz. Aile toplumun en küçük yapısıdır ve temelini oluşturur. İnşallah bu akşamki programda aile yaşantısına dair çok değerli bilgiler alacağız” dedi. Başkan Vekili Sedat Çelik Hatice Kübra Tongar’a teşekkür etti ve hediye takdiminde bulundu.

 

ÇOCUKLARIMIZ BİZDEN NE İSTİYOR?

Hatice Kübra Tongar konferansında aile içi iletişimin öneminden bahsetti. Tongar” Karşılıklı iletişim oldukça önemli ve hassas bir konu. Bir insan on kişiye bir şey anlatıyor ve on farklı pencereden dinleniyor. Herkesin farklı bir bakış açısı var. Buda iletişim felcine sebep oluyor. Karşılıklı sağlıklı iletişimin olmazsa olmazından biri de karşındakini anlamak ve kendini iyi ifade edebilmektir. Bu aile içerisinde de olmazsa olmazlardandır. Hepimiz iyi anne baba olmak istiyoruz. Ama çocuklarımız bizden ne istiyor onu da bilmemiz lazım” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: gebze, belediyesi, gkm, hatice, kübra, tongar, etkinlik, başkan, büyükgöz
Yorumlar
Haber Yazılımı