reklam
reklam
reklam
Haber
14 Ekim 2019 - Pazartesi 12:55
 
Galericiler Sitesi Başkanı O Kazanın Ardından Konuştu
Ömer Türkçakal Bulvarı Sanayi Mevkii’nde feci bir kaza meydana geldi. 8 aracın karıştığı ve 6 vatandaşın yaralandığı kazanın ardından olaya tanıklık eden Galericiler Sitesi Başkanı Fahrettin Batı
GÜNDEM Haberi
Galericiler Sitesi Başkanı O Kazanın Ardından Konuştu

Başkan Batı "Köprüden sonra hıza karşı uyarıcı önlem alınmalı"

Ömer Türkçakal Bulvarı Sanayi Mevkii’nde feci bir kaza meydana geldi. 8 aracın karıştığı ve 6 vatandaşın yaralandığı kazanın ardından olaya tanıklık eden Galericiler Sitesi  Başkanı Fahrettin Batı kazayla ilgili açıklamalarda bulundu

İzmit Ömer Türkçakal Bulvarı Sanayi Mevkii'nde feci bir kaza meydana geldi 8 araç birbirine girdi 6 kişi yaralandı.

Kazanın ardından olaya tanıklık eden Galericiler Sitesi Başkanı Fahrettin Batı yaşanan kazayı anlattı ve daha sonra o mevkii’deki potansiyel riskten söz etti.

Ömer Türkçakal Bulvarı'nda bulunan köprülü geçiş noktasında araçların hızlı bir şekilde köprüden indiğini ve herhangi bir uyarıcı tabelanın olmadığını dile getiren Başkan Batı en kısa sürede önlem alınması gerektiğini vurguladı.

Batı; “ Şuanda gördüğünüz gibi 8 araç birbirine girdi. Sağlık ekipleri gelmeden yaralılara müdahale etmek için İşyerlerimizden koştuk. Köprüden inişte mutlaka araçların yavaşlamasını sağlayacak önleyici levhalar ve yer çizgileri gerekiyor. “  ifadelerini kullandı.

 

 

 ZİNCİRLEME KAZADA 8 ARAÇ BİRBİRİNE GİRDİ : 6 YARALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: Galericiler, Sitesi, Başkanı, O, Kazanın, Ardından, Konuştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı