reklam
reklam
reklam
Haber
08 Temmuz 2019 - Pazartesi 16:56
 
Ford Otosan'dan Gölcük'te 2 Önemli Proje
Türkiye'nin ve aynı zamanda Kocaeli bölgesinin önemli kuruluşlarından olan Ford Otosan Gölcük'te çok önemli 2 projeyi hayata geçirdi.
GÜNDEM Haberi
Ford Otosan'dan Gölcük'te 2 Önemli Proje

Ford Otosan Gölcük’e iki yeni toplumsal yatırım projesini hayat geçirdi. Projelerin açılışı törenle yapıldı. Önce Gölcük Halk Eğitim Müdürlüğü Kuyumculuk Atölyesi Açılış töreni yapıldı. Daha sonra Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Diş Ünitesi Polikliniği hizmete girdi.  Açılışlar Ford Otosan İnsan Kaynakları Direktörü Ali Rıza Aksoy ev sahipliğinde gerçekleşti.  Açılış törenlerine Gölcük Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Lütfi Yılmaz, Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Tektaş, Gölcük Kent Konseyi Başkanı Metin Şentürk, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Naim Yüksel, Gölcük Kuyumcular Odası Başkanı Naim Gürel,  Gölcük Muhtarlar Birliği Başkanı  Bilge Saral  ve Ford Otosan temsilcileri katılım sağladı.

 

 

"İNŞALLAH GÜZEL HİZMETLER OLUR"

Gölcük Halk Eğitim Müdürlüğü Kuyumculuk Atölyesi 28 kursiyer yer alıyor. Kursiyerler Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri ders görecek. Kurs öğretmeni Bilge Demirkök kursiyerlere “Bir altın bilezik bizden ikinci emeklilik sizden” sloganıyla kuyumculuğun temel becerilerini öğretecek. Kursiyerlerin yapmış olduğu takılar anlaşma sağlandığı takdirde kuyumcular çarşısında satışa çıkacak.  Ford Otosan İnsan Kaynakları Direktörü Ali Rıza Aksoy kuyumculuk sınıfı açılışında şu ifadeleri kullandı. “Ford Fabrikamız Gölcük’e ilk açıldığı zaman dönemin belediye Başkanı İsmail Barış, 'Artık Ford bizlerden biri oldu’ demişti. Hala o cümleyi hatırlıyorum. Gölcüklü olmanın bir özelliğini yerine getiriyoruz. Gölcük halkına hizmet edecek bir faaliyeti açmanın gurunu yaşıyoruz. İnşallah güzel hizmetler ortaya çıkar” 

 

 

"FORD BÖLGEMİZ ADINA ÖNEMLİ BİR KURULUŞ"

Gölcük Halk Eğitim Müdürlüğü Kuyumculuk Atölyesi'den sonra Poliklinik Şehitler Mahallesi Atatürk Bulvarı No:156 adresinde bulunan Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Diş Ünitesi Polikliniği’nin yeni diş ünitesi oluşturulması ve polikliniğin yenilenmesi törenine geçildi. Törende İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Mürsel Durmaz, Başkan Yardımcısı Mustafa Serkan Şenel, Başhekim Zehra Coşkun Salih ve hastane personeli hazır bulundu. Poliklinikte 100 sağlık çalışanı hizmet vermekte. Açılış konuşmasını yapan Başhekim Zehra Coşkun Salih, “ Ford bölgemiz ve ülkemiz adına çok önemli bir kuruluş. Bu anlamlı bağış ve destekten  dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ford, Otosan'dan, Gölcük'te, 2, Önemli, Proje,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı