reklam
reklam
reklam
reklam
Haber Detayı
08 Aralık 2018 - Cumartesi 17:22 Bu haber 3242 kez okundu
 
Fikri Işık Önlüğü Giydi Pazarda Satış Yaptı
AK Parti Milletvekili ve eski Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Doğu Kışla Pazar alanında esnafları ziyaret etti. Sorunları tek tek dinleyen Işık, ziyaretin sonuna doğru tezgah başına geçerek önlüğü giydi, şapkayı taktı satış yaptı.
GÜNDEM Haberi
Fikri Işık Önlüğü Giydi Pazarda Satış Yaptı

Esnafı ziyaret etti, sorunları da tek tek kaydetti... Yetmedi önlüğü şapkayı geçirdi, tezgahın başına da geçti. Pazarcı, Kocaeli milletvekili Fikri Işık olunca fiyatlar da enflasyonla mücadele indirimliydi... Başbakan eski Yardımcısı, Kocaeli Milletvekili Fikri Işık  köy ziyaretlerini tamamladıktan sonra vatandaşla arayı soğutmadan Cumartesi Pazarı’na indi. Pazarcı esnafını ziyaret etti, sorunları dinledi. Esnafın şikayetçi olduğu konuların hepsini tek tek not aldı.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Doğu Kışla’da yapılan Kapalı Pazar alanı ve otopark alanını ziyaret eden Işık, pazar esnafı ve pazara gelen vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.  2 saat kadar pazarda kalan Işık, sadece dert dinlemedi.  Pazar önlüğünü giydi, şapkayı taktı ve enflasyonla mücadele indirimi de yaparak  satış yaptı.

Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim’in rahatsız olması nedeniyle geziye katılmazken Işık’a Oda Başkan Yardımcısı Serkan Boztürk eşlik etti.Pazar alanına girdiğinde Pazarda tezgah alamayan esnafları da dinleyen Işık, sorunların çözümü ile yakından ilgileneceğini söyledi. Pazarcıların sorunlarını dinledikten sonra açıklama yapan Işık, vatandaşların özlemle beklediği pazara kavuştuğunu belirtti. Vekil Işık, yeni pazar alanı için emeği geçenlere teşekkür ederken ufak tefek sorunlar olduğunu da atlamadı. Bunların çözüme kavuşturulması için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fikri, Işık, Önlüğü, Giydi, Pazarda, Satış, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı