ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
10 Nisan 2021 - Cumartesi 15:01
 
Ersin Başyıldız, En Yenilikçi 50 İK Lideri Arasında
Nuh Çimento Grubu İnsan Kaynakları Direktörü Ersin Başyıldız, Fast Company Dergisinin’nin “En Yenilikçi 50 İK Lideri” listesinde yer aldı. Listeyi, dünyanın önde gelen insan kaynakları yazarlarından ve liderlerinden oluşan bir jüri belirledi.
GÜNDEM Haberi
Ersin Başyıldız, En Yenilikçi 50 İK Lideri Arasında

Nuh Çimento, İnsan kaynakları alanında başarılı çalışmalarla beğeni toplamaya devam ediyor. İş ve ekonomi dünyasını önemli yayınlarından Fast Company Dergisinin’nin “En Yenilikçi 50 İK Lideri” listesinde Nuh Çimento Grubu İnsan Kaynakları Direktörü Ersin Başyıldız yer aldı. Dünyanın önde gelen insan kaynakları yazarlarının ve liderlerinin jürilik görevini üstlendiği, 150’ye yakın başvuru yapılan listeye,Ersin Başyıldız adını yazdırdı.

HAKLI GURUR

Nuh Çimento Grubu tarafından yapılan paylaşımda da haklı gurura yer verildi. Paylaşımda, “Nuh Çimento Grubu İnsan Kaynakları Direktörümüz Ersin Başyıldız, @fastcompanyturkey dergisi tarafından yayınlanan ve uluslararası bir jüri değerlendirmesi ile sonuçlanan pandemi dönemindeki İK stratejileri ve dijitalleşme çalışmalarının rol oynadığı, “En Yenilikçi 50 İK Lideri”listesinde yer aldı” ifadeleri kullanıldı.

SEÇKİN JÜRİ LİSTESİ

Jüri üyelerinin arasında London Busiess School’dan Prof. Michael . Jacobides, Netflix’ten Bharath Javaraman, The People Shift’den Jamie Getgood, Webb Investment Network’ten Maynard Webb, The Power of Company Culture kitabının yazarı Chris Dyer, Sprint kitabının yazarı Jake Knapp, The Job kitabının yazarı Prof. Ellen Ruppel Shell, The Surprising Science of Meeting kitabının yazarı Prof. Steven Rogelberg gibi önemli isimler yer aldı. Değerlendirme, işe alım ve staj süreçleri, çevik organizaasyon yapısı, eğitim ve gelişim süreçleri ile pandemi stratejileri gibi kriterler üzerinden yapıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ersin, Başyıldız,, En, Yenilikçi, 50, İK, Lideri, Arasında,
Yorumlar
Haber Yazılımı