reklam
reklam
reklam
Haber
08 Ağustos 2019 - Perşembe 15:13
 
Erkan Azeri "Darıca'da Belediyeyle Uyum İçindeyiz"
Ahmet Akçaalan ile Ters Köşe programının canlı yayın konuğu olan MHP MYK Üyesi Erkan Azeri programda Darıca belediye başkanı Muzaffer Bıyık'tan övgüyle bahsetti..
GÜNDEM Haberi
Erkan Azeri

MHP MYK üyesi Erkan Azeri, Ahmet Akçaalan’ın “MHP’nin meclis üyeleri yerel yönetimlerle ilgili yeni projeler sunma noktasında rol üstlenecek mi?” sorusuna Darıca ile örnek verdi.  Azeri konuşmasında “Darıca Belediyesi,  Darıca’nın menfaatine olan her çalışmada özellikle Başkan Muzaffer Bıyık MHP’nin taleplerini ve projelerini birinci elden değerlendirmeye alıyor.  İnceletiyor. MHP ve Belediye beraber çalışıyorlar. Darıca’da belediyeyle tam uyum içerisindeyiz. Her türlü hassasiyeti gösteriyorlar.” dedi.

 

MHP’nin belediyelerde kadrolaşması konusu da gündemdeydi... Ama ortada gezen iddialarda vardı... Akçaalan AK Partinin içinde  kapılar MHP’ye açıldı algısı söylemlerini yaymaya çalışanlarda var” dedi. Erkan Azeri, bu iddiaları cevaplarken Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık üzerinden örnek verdi. Sn. Azeri “Mesela biz 1989’dan beri darıca’da yaşıyorum. Yaklaşık 7-8 yıldır da Muzaffer Beyle de farklı siyasi partilerde de olsak birlikte toplanlatılar yaptık, çok yakın samimi arkadaşım olmasına rağmen hayırlı olsun ziyaretine bile gitmedim. Acaba Erkan Azeri Bıyık’ın yanına neden gitti? Denilmesin diye ziyaretine gitmedim. Bu denli hassas hareket ediyoruz.” dedi.

 

 

Kaynak: (KHM) - Kocaeli TV Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Erkan, Azeri, "Darıca'da, Belediyeyle, Uyum, İçindeyiz",
Yorumlar
Haber Yazılımı