ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
15 Aralık 2018 - Cumartesi 17:54
 
En İyi Fotoğraflar Ödüllendirildi
Kocaeli’nin doğal, tarihi, sosyal ve kültürel öğelerini belgeleyerek; kentimizin tanıtılmasını sağlamak ve fotoğraf sanatına katkıda bulunmak amacıyla Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 4 Mevsim Kocaeli 9. Ulusal Fotoğraf Yarışmasının ödül töreni Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.
KÜLTÜR Haberi
En İyi Fotoğraflar Ödüllendirildi

Törene Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un yanı sıra Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Kocaeli Amatör Spor Kulübeleri Federasyon Başkanı Murat Aydin ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun açılış konuşmalarının ardından Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un yapmış olduğu konuşmalarında; “ Değerli katılımcılar, Kocaeli Büyükşehir Belediyemizin organize ettiği 9. Fotoğraf yarışmasının ödül törenin de sizlerle beraber olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyor, sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Kocaeli,  Türkiye’nin önemli bir şehri; doğal güzellikleri, tarihi zenginlikleri oldukça fazla olan bir ilimizdir.  Bu özellikleriyle önümüzdeki süreçte turizmden daha fazla pay alabilmesi adına yaptığı ve yapmakta olduğu önemli çalışmalar var. Bu  fotoğraf yarışmasını da kentimizin özelliklerini, tarihi zenginliklerini kayıt altına almak ve onları bölgenin tanıtılmasına fırsat veren önemli organizasyon olarak görüyorum.  Fotoğraf yarışması da bu yönüyle Kocaeli’nin var olan özelliklerini ortaya çıkarmak ve bunları Kocaeli’de Türkiye’de ve dünyada paylaşmak adına önemli katkılar sunuyor. Böylesine önemli Kocaeli için önümüzdeki süreçte artı değerler katacak olan bu fotoğraf yarışmasının düzenlenmesinde emeği geçen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na, çalışma arkadaşlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. “ diyen Sayın Valimiz, yarışmanın ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diledi.

 

Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy,  beraberindeki protokol üyeleri ile birlikte yarışmada dereceye giren sanatçıları tebrik ederek, ödüllerini vermelerinin ardından  yarışmada dereceye giren fotoğrafların yer aldığı sergiyi gezdiler. 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: En, İyi, Fotoğraflar, Ödüllendirildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı