ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
01 Haziran 2020 - Pazartesi 13:07
 
Emoş'un Dolabı Yeniden Açıldı!
Şüphesiz ki Pandemi başladığından bu yana en çok olumsuz etkilenen sektörlerin başında giyim gelmekte. Kocaeli Tv Haber Merkezi ekibimiz giyim Esnafına mikrofonlarımızı uzatarak son durumu sizler için araştırdık.
EKONOMİ Haberi
Emoş'un Dolabı Yeniden Açıldı!

Tüm dünyayı kasıp kavuran Pandemi kentimizdeki esnafları da olumsuz etkiledi.İzmit Öztalay Pasajında hizmet veren Emoş’un Dolabı Butik mağazası uzun bir aradan sonra kapılarını açtı.

Özellikle büyük beden kıyafetler bulunduran Emine Yeşil tüm hijyen kurallarını uygulayarak dükkanını tekrar açıldığını ve bu sürede hizmet vermeye başladığını dile getirdi.Yeşil, ayrıca bu sürecte Emoş’un Dolabı sosyal medya hesabından da vatandaşların ürünlerini görebileceğini ve internet sitelerinden aldıklarını elbiselerin sağlıklı olmadığını ve düzelttirmek için terzi masrafı yapmaları gerektiğini dile getirdi.

Ancak Emine Yeşil kendi işletmelerinde böyle bir sorun yaşanmadığını ve bu bağlamda güvenilir bir şekilde kıyafetlerini satışa sunduğunu dile getirdi.Son olarak Emine Yeşil Tüm Kocaelili Hanımefendileri Emoş’un Dolabı Butik mağazına davet ettiğini belirterek bu zor süreçte sosyal medya üzerinden de beğenilen modelleri müşterilere ulaştırdığını dile getirdi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Emoş'un, Dolabı, Yeniden, Açıldı!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı