reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
02 Ağustos 2019 - Cuma 14:31
 
Emniyet Ve Jandarma Personellerine Başarı Belgesi Verdi
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü ve Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı Personeline başarılı çalışmalarından ve üstün gayretlerinden dolayı başarı belgesi verdi.
GÜNDEM Haberi
Emniyet Ve Jandarma Personellerine Başarı Belgesi Verdi

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü ve Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı Personeline başarılı çalışmalarından ve üstün gayretlerinden dolayı Başarı Belgesi verdi. Valilik makamında gerçekleşen programa Vali Hüseyin Aksoy’un yanı sıra, Vali yardımcısı Dursun Balaban, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Jandarma Komutanı Alb. Osman Aslan, 12 Emniyet personeli ile 11 Jandarma personeli katıldı. 

 

Hüseyin Aksoy programda yaptıkları konuşmalarında; “Çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Güvenlik güçleri olarak İlimizde birçok alanda yürüttüğünüz önemli çalışmalar var. Bu anlamda katkısı ve emeği olan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diyen Vali Aksoy konuşmalarının ardından Emniyet ve Jandarma personellerine Başarı Belgelerini vererek, onlarla günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Emniyet, Ve, Jandarma, Personellerine, Başarı, Belgesi, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı