reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
09 Ağustos 2019 - Cuma 12:42
 
Emniyet Genel Müdürlüğünden Vatandaşlara Uyarısı
Kurban Bayramı tatilini huzur ve güven ortamı içerisinde geçirebilmeleri için vatandaşlara bayram uyarısı.
GÜNDEM Haberi
Emniyet Genel Müdürlüğünden Vatandaşlara Uyarısı

07.08.2019 Çarşamba günü 13.00-16.00 saatleri arasında İzmit İlçesi Alikahya Karadenizliler Mahallesinde bulunan Modern Hayvan pazarında hayvan satıcıları ve vatandaşlara parada sahtecilik ve dolandırıcılık konularında bilgilendirici ve bilinçlendirici broşürler dağıtıldı. “Tanımadığınız ve Güvenmediğiniz Kişilere Veresiye Kurbanlık Satışı Yapmayınız” temalı bez afişin Pazar yerinin girişine asıldı.

İlçelerimizde 11-14 Ağustos 2019 tarihleri arasında vatandaşlarımızın Kurban Bayramı tatilini huzur ve güven ortamı içerisinde geçirebilmeleri amacıyla kurbanlık hayvanların satışlarının yapıldığı yerler, çarşı ve pazarlar, yol ve kavşaklar vb. vatandaşlarımızın yoğun olduğu yerlerde hırsızlık, yankesicilik, dolandırıcılık, parada sahtecilik ve silah atma konularında broşür dağıtımı yapılacak ve cadde, sokak ve ana arterlerde bez afiş örneği hazırlanarak asımı yapılacaktır.

Halkın yoğun olduğu otobüs durakları, muhtarlıklar, camii vb. alanlara “Silah Atma Attırma” ve “Silah Atmayalım” konulu afişlerin asımı yapılmış ve asılmaya devam etmektedir. Hırsızlık, yankesicilik, dolandırıcılık, parada sahtecilik ve silah atma konularında broşürler dağıtılacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Emniyet, Genel, Müdürlüğünden, Vatandaşlara, Uyarısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı