reklam
reklam
Haber
30 Ağustos 2019 - Cuma 09:45
 
Ellibeş ve Aygün’den Derince’de Temaslar
AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, ilçede bir dizi ziyarette bulundu.
GÜNDEM Haberi
Ellibeş ve Aygün’den Derince’de Temaslar

DENİZCİLER CADDESİ'NDE ESNAF ZİYARETİ

Seçim sürecinde Derincelilere verdiği 41 proje vaadini yerine getirmek için yoğun bir mesai harcayan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, sık sık esnaf ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarla bir araya geliyor. Başkan Aygün bu kez AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ile birlikte Denizciler Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret etti. Başkanlar Aygün ve Ellibeş’e AK Parti Derince İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu, Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Şirin, İlçe Kadın Kolları Başkanı Züleyha Uslu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Tayyip Gülcan, belediye meclis üyeleri, il ve ilçe yöneticileri ile teşkilat mensuplarının da eşlik ettiği ziyaretlerde hem esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunuldu, hem de projelerle ilgili istişareler gerçekleşti.

 

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİN EN GÜZEL ÖRNEKLERİ

Ziyaretler esnasında esnaflarla sohbet edip vatandaşların hal ve hatırını soran AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Bugüne dek partimizde önemli görevlerde bulunmuş Zeki Aygün Başkanımızın öncülüğünde Derince’de gönül belediyeciliğinin en güzel örnekleri sergileniyor. Ne mutlu bize ki halkımızla her zaman bir ve beraberiz” dedi. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün de vatandaşların taleplerinin daima öncelikleri olduğunu belirterek “Doğup, büyüdüğüm ilçeme en iyi şekilde hizmet edebilmek için çabalıyoruz. Allah’ın izniyle projelerimizi de hep birlikte hizmete sunuyoruz. Hedefimizin gönül ve hizmet belediyeciliğini pekiştirmek” dedi.

 

DERİNCE KAYMAKAMI CEMİL AKSAK'A ZİYARET

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Denizciler Caddesi’nde yaptıkları esnaf ziyaretinin ardından Derince Artvinliler Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Binali Budağ ve dernek yönetiminin konuğu oldu. Derince Kaymakamı Cemil Aksak’ı da ziyaret ederek, kurumlar arası iş birliğinin önemine vurgu yapan Başkanlar, bu ziyarette ilçede hayata geçecek olan projelerle ilgili istişarede bulundu. Derince Kaymakamı Cemil Aksak da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, konuklarına teşekkür etti. İlçede temaslarını sürdüren AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ile beraberindeki heyet ayrıca hac vazifesini yerine getirerek kutsal topraklardan dönen Sırrıpaşa Mahallesi sakinlerinden Hakkı Şentürk'ü de evinde ziyaret etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ellibeş, ve, Aygün’den, Derince’de, Temaslar,
Yorumlar
Haber Yazılımı