reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
18 Temmuz 2019 - Perşembe 15:55
 
Ellibeş’ten, Adliye ve Emniyet'e Özel Ziyaretler
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Adalet Komisyonu Başkanı Muhiddin Paça, Cumhuriyet Başsavcısı Habip Korkmaz ve Kocaeli Emniyet Müdürü Necati Denizci’yi ziyaret ederek, görevlerinde başarı diledi.
GÜNDEM Haberi
Ellibeş’ten, Adliye ve Emniyet'e Özel Ziyaretler

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Adalet Komisyonu Başkanı Muhiddin Paça, Cumhuriyet Başsavcısı Habip Korkmaz ve Kocaeli Emniyet Müdürü Necati Denizci’yi makamlarında ziyaret etti.

GÜVEN İÇİNDEYİZ

Ellibeş, ilimizde asayiş olaylarında emniyet teşkilatını üstün performansının takdiri hak ettiğini belirterek, “Özellikle gençlerimizin geleceğini çalan uyuşturucu kartellerine karşı inanılmaz bir mücadele veriliyor. Uluslararası şebekelerden, sokak aralarındaki çetelere kadar titizlikle sürdürülen bu mücadele emniyet teşkilatımızın da gücünü gösteriyor” dedi. Ellibeş, özellikle FETÖ ile mücadelede Kocaeli’nin hakim ve savcılarıyla örnek bir il olduğunu da belirterek, “Kocaeli merkezli yapılan birçok operasyonda bu eli kanlı örgütün gizli kalmış bütün hücreleri ortaya çıkıyor. Cumhuriyet Başsavcılığımıza bu kararlı mücadelede başarılar diliyorum” dedi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ellibeş’ten,, Adliye, ve, Emniyet'e, Özel, Ziyaretler,
Yorumlar
Haber Yazılımı