reklam
reklam
reklam
Haber
31 Ağustos 2019 - Cumartesi 14:47
 
Ellibeş’e Komşudan Hayırlı Olsun Ziyareti!
AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş’e il dışından da hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleşiyor. Bu kapsamda AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar önceki gün Ellibeş’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilet
SİYASET Haberi
Ellibeş’e Komşudan Hayırlı Olsun Ziyareti!

SICAK VE SAMİMİ ZİYARET

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Başkan Yardımcıları Kutalp Koyunoğlu, Nilüfer Çelik, Serhat Topçular, Yönetim Kurulu Üyesi Sabri Kızılkaya, İl Kadın Kolları Başkanı Melahat Yalçın ve İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Şahin’i ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Ellibeş’e hayırlı olsun dileklerini iletti. Çevre illerdeki teşkilatlarla bağları güçlendirmek istediklerini kaydetti. Ellibeş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, çalışmalar hakkında da bilgi verdi.

 

HALKIMIZLA HEP İÇ İÇEYİZ

 

AK Parti’nin 18’nci yaşına girerken halkın en çok destek verdiği parti olduğunu hatırlatan Ellibeş, “Bu sevgi ve desteği, halkımıza tepeden bakan siyasetle değil, gönül siyasetiyle elde ettik. Bu güvene layık olmak için aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Göreve geldiğimiz günden bu yana Kocaeli’yi karış karış gezerek, milletimizle iç içe olmaya çalışıyoruz. Çok şükür ki, gittiğimiz her herde gönülden gönüle kurulan köprülerin hala sapasağlam olduğunu görüyoruz” dedi. AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, günün anısına Ellibeş’e çiçek ve Kafkas Kaması hediye etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ellibeş’e, Komşudan, Hayırlı, Olsun, Ziyareti!,
Yorumlar
Haber Yazılımı