reklam
reklam
reklam
Haber
11 Temmuz 2019 - Perşembe 09:27
 
'' Eksiklikleri Görmezden Geldik'' dedi
Başiskele’nin 103. genişletilmiş ilçe danışma meclisinde konuşan Başiskele Belediye Başkanı Mehmet Yasin Özlü,"Eksiklikleri gidereceğiz. Bir takım eksiklikleri görmezden geldik, biz biliriz dedik ama artık bu konuda daha çok insanımız ne istiyorsa onu yapacağız" dedi.
GÜNDEM Haberi
'' Eksiklikleri Görmezden Geldik'' dedi

Adalet ve Kalkınma Partisi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş geldikten sonra danışma toplantılarını yapmaya başladı. AK Parti Başiskele 60 Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı, Başiskele Antik Kapı’da,yoğun bir katılımla düzenlendi. Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, ve yönetimi, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz ve yönetimi Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, Başiskele  Belediye Başkan Yardımcıları, Başiskele Meclis Üyeleri, mahalle başkanları ve yönetimleri katılım sağladı.Başiskele’nin 103. genişletilmiş ilçe danışma meclisinde konuşan Başiskele Belediye Başkanı Mehmet Yasin Özlü, 

ÖZÜMÜZ SÖZMÜZ BAŞİSKELE

Başiskele Belediye Başkanı Mehmet Yasin Özlü,  “Özümüzle, sözümüzle Başiskele dedik ve yola çıktık. Burada sizin karşınızda konuşuyorsam bu sizin sayenizde bu danışma meclisi sayesinde size bir kez daha teşekkür ederim. Aday gösterildikten teşkilatımız çok çalıştı, bize karşı bir blok oluştu ve Başiskele’de yüzde 53 oy ile bunu taçlandırdık. Biz Başiskele’de Cumhurbaşkanımızın yayınladığı manisfesto ile onu geleceğe taşımaya çalışıyoruz. Biz üç aydır burada belediye de vatandaşımızın sorunlarını çözmeye çalışıyoruz, biz mali olarak kararlar almaya çalışıyoruz ve bizi eski ile kıyaslamaya çalışanlar var ama bu öyle bir şey değildir, dönemin şartlarını göre değişkenlik gösteriyor. Bizler size olan vaatlerimizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz, iş olarak bize başvuranların yüzde 63’ün yüzde 20’sini gerçekleştirdik, araç konusunda bir değişikliğe gittik ve yüzde 20 bir tasarruf gerçekleştirdik.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: '', Eksiklikleri, Görmezden, Geldik'', dedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı