reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
09 Eylül 2019 - Pazartesi 10:39
 
Ekşi Sözlük'te Hürriyet'e Öfke Kustular
SanatFest'e Kardelen Başak Altınsoy gelince İzmit Belediyesi ve Fatma Kaplan Hürriyet için Ekşi Sözlük’te başlık açıldı...
GÜNDEM Haberi
Ekşi Sözlük'te Hürriyet'e Öfke Kustular

İzmit Belediyesi resmi sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yaptı. "İzmit Belediyesi'nin destekleriyle Seka Park’ta devam eden SanatFest’in üçüncü gününde DJ Kardelen Başak 80’ler ve 90’lar konseptiyle gerçekleşen parti festivale katılan İzmitlileri adeta coşturuyor” ifadelerini kullandı. 

 

Bu paylaşım sosyal medyada adeta yankılandı. Kardelen Başak Altınsoy'un geçmiş dönemde sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlarında, asker ve Atatürk düşmanlığı ile PKK yandaşlığı yaptığı ortaya çıktı. Terör örgütü sempatizanı Kardelen Başak Altınsoy "An itibariyle Kandil bombalanmaya başlamış. İnandığınız şey belanızı versin. Vampirler, hainler, katiller", "Batıdakiler olarak gidip Kürdistan'a canlı kalkan olsak" gibi paylaşımlarda bulunmuştu.

 

Kardelen Başak’ın bu paylaşımlarının ortaya çıkmasından sonra vatansever vatandaşlar sosyal medyada Fatma Kaplan Hürriyet'e ve İzmit Belediyesine adeta öfke kustu... Eleştirilerin artması üzerine Başkan Hürriyet kişisel Twitter hesabını korumaya aldı. Ayrıca Ekşi Sözlük’te İzmit Belediye Başkanı Hürriyet'le ilgili açılan başlık altında çok sayıda yoruma yer verildi ve İzmit Belediyesine eleştiri yağdı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ekşi, Sözlük'te, Hürriyet'e, Öfke, Kustular,
Yorumlar
Haber Yazılımı